V Nitre umrelo dieta pri porode

Príspevok v téme: V Nitre umrelo dieta pri porode
clupka

dnes som sa v TV dozvedela o tejto dragickej udalosti kde odmietli mamicke urobit cisarsky rez aj naopriek to mu ze sa citila velmi zle vraj takato poziadavka nie je mozna mozem ubezpecit vsetkych ze je to loz lebo sme boli svedkami toho ze si na Slovensko prisla porodit cisarskym rezom mamicka za peniaze, az z nemecka aj ked nemala termin, takze nech PANI doktori v Nitre nech neklamu nieje to pravda, zabili dietatko ktore sa mohlo narodit zive keby vyhoveli rodicke, zeny ak chcete porodit zdrave dietatko plate PLATTE, a platte, inak dopadnete ako ta uboha mamicka z Nitry........

kamoska

Danny presne tak, a ked spravi chybu firma, hned dostane nejaku pokutu alebo zakaz činnosti ale lekári sú iná kasta.....skús sa ísť pozrieť napr. na parkovisko pred vychýrenou nemocnicou v POdunajských Biskupiciach.....samé tereňáky, limuzíny....a lekári sa tam sťažujú na to , že majú malé platy a že v tej nemocnici vraj robia nábožensky založený ľudia....by ma zaujímalo, ako sa stotožňuje kresťanská a lekárkska morálka s tým, že berú úplatky a svoju prácu odvedú napriek tomu zle.....aj moju mamu tam operovali....a dovrzali ju napriek tomu, že si lekár priamo vypýtal....vraj budem vás operovať, ale dáte mi 10 tisíc....to bolo asi pred 7mimi rokmi....a išlo o malý zákrok

danny p

Ked spravi chybu vodic, tak mu zoberu vodicak.Pamatate sa na nejaky pripad, ked lekarovi, ktorý svojou slabomyselnosťou zabil človeka odobrali diplom? Chceli by zarabat 100tisic mesačne, ale liečiť sa im moc nechce.Možno aj chce, ale len málo z nich to skutočne ovláda.

tinka228

To je naozaj strašné :-(((. Ja keď som šla rodiť, veľmi som sa bála. Chvalabohu všetko dobre dopadlo. Len ma štve, keď čítam tie hodnotenia pôrodníc, aké klamstvá sa tam píšu. V praxi to tak nefunguje ani zďaleka. Možno u VIP rodičiek.

[zruseny12]

vsak oni sa musia nejak branit,no ja zasa ked som pocula o Skalickej nemocnici a ako ju poistovna chvalila,tak som myslela,ze ma porazi,tiez prave ta nemocnica ma zanedbala...ale mozem byt este rada,ze som na tom tak,lebo vela ludi tam uz prislo o zivot...:0((((......