Všetko o chudnutí a formovaní postavy

biasa

barbinka: ked napisem kura s ryzou nemyslim tym vagon ryze a cele opecene kura. ked napisem musli, nemyslim tym 750g balenia...:-)5krat za den nie je vela, za jedlo sa tu povazuje aj male jablcko kt si das ako desiatu.. takymto stylom ti metabolizmus neustale pracuje,samozrejme treba sa aj hybat .

barbinka

tak ja by som po prvé toľko ani nedokázala zjesť. myslím, že si to prehnala. a po druhé kebyže sa tak stravujem, tak by som určite priberala.

biasa

Druhy bod je cvicenie. Cvicenim moze clovek schudnut, no moze taktiez formovat postavicku. Na chudnutie je najlepsie Cardio 40minut a aerobne cvicenia.
Na formovanie je najlepsie zaplatit si pre zaciatok trenera, aby sa nestalo ze cvcite neefektivne, alebo aj nespravne a nenarobite vacsiu skodu nez uzitok.

biasa

najdôležitejšou časťou chudnutia je stravovanie. Bolo tu už veľa diét, no bez výsledného efektu. Kto chce schudnúť, musí jesť pravidelne, najl. 5-6krát denne v malých porciách. Príkladný jedálniček:
Ráno: musli s mliekom(Activia...), Desiata: ovocie podla vyberu, Obed: polievka, kura s ryzou(ryba je vyborna tiez), Olovrant:sojova tycinka(hrozno), Vecera: zeleninovy salat. Samozrejme treba vela pit(najl.neochutene). Na rysovanie svalov(pre sportovcov) je velmi dobra CKD dieta, kt je vsak len na kratkodobo. Treba jest. Bez jedla sa spomaluje metabolizmus. Ked budete hladovat a neskor zacnete jest, priberiete hoci aj z jablcka.:-)