MAM 40 A ON MA 25.PRELETELA ISKRA.NEVIEM CO ROBIT.

puťka domáca

Neváhaj a nechaj všetko bežať tak,ako má,kým funguje chémia medzi vami. Źivot uteká,si voľná,on tiež,tak na čo čakať? Načo rozmýšľať,či je to perspektívne alebo nie?Uži si to.Láska je nádherná.

kamoska

edaa....prečo ich priťahujú? lebo si môžu s nimi užiť kvalitný sex a taká baba ho neťahá pred oltár,taká je vyrovnaná so svojimi nedostatkami, nerieši v akej polohe sa má milovať , aby nebolo vidieť tých 5 gramov tuku čo má na bruchu. Staršia už má svoje zázemie (byt), má svoje peniaze, nemusí jej kupovať drahé dary aby mu "dala".

kamoska

priznám sa, že vlastne neviem,jedného dňa zmenil tel. číslo a už sa neozval. Viem síce kde robí, kde býva.....ale mala som taký pocit, že keby chcel, tak sa ozve. Takže som si urobila záver , že už nechce. Potom som počula od jednej známej, že má o 5 rokov od seba mladšiu babu, ale že tá je vydatá a on iba "zaskakuje" za jej manžela.

kamoska

ja som mala 2 roky chlapa o 11 rokov mladšieho,ale nebývali sme spolu, užila som si to čo nikdy v živote, zvýšilo sa mi sebavedomie, vraj vyzerám mladšie a teraz keď sme sa rozišli, tak si neviem nikoho nájsť, rovesníci si hľadajú mladé , štíhle pipky, 50tnici mi pripadajú ku mne starí (ved som vďaka mladému milencovi aj duševne omladla) a tak žijem sama a spomínam:-). Napriek tomu to neľutujem a boli to najkrajšie dva roky môjho života.Skúšala som si najsť rovnakého ale sa to momentálne nedá. Bol to veľmi inteligentný, krásny vysoký chlap, skvelý milenec....

ginna

studenkova je tusim od toho svojho partnera mladsia o 17 rokov, ale neviem to iste, tak ked bude treba a budes mat komplexy neskor, pojdes aj ty na plastiku a nebude ten vekovy rozdiel taky markantny.

moniqa87

kamos zasa boduje, iank poviem ti, ja by som zrovna nehovorila, ze je to perspektivny vztah, ale skusit to predsa mozete, aj ked vas asi okolie bude na kazdom kroku odsudzovat, priprav sa na to