Ktora antikoncepcia je podla vas najlepsia?

Súvisiaci obsah

00001

ja tiež beriem jeanine a som vééééľmi spokojná. Hneď od začiatku som chcela niečo lepšie a nie to lacné svinstvo. Nie že by toto nebolo v podstate to isté ale o tom potom:))) Vôbec som nepribrala a pleť mám v poriadku, nikdy som s ňou nemala problém.
Mne jeanine vyhovuje!

rockerka25

Podla mňa určite hormonálna. Ale lahko sa na ňu môže zabudnúť. V núdzovom prípade je tu aj antikoncepcia po nechránenom sexe a tá zabráni neželanému otehotneniu.

Shine

Ja som uzívala 2roky jeanine, nebribrala som ani kilo, a ani plet sa mi nezlepsila. Teraz uzívam uz asi rok yadine, a som spokojná. A zvacsili sa mi prsia:-), inak som nejak nepribrala:-(

moje

To ti je strasne individualne, lebo kamoske sa to zacalo zlepsovat hned, cize je aj to mozne, ze sa ti to hned zlepsi. Nie velmi sa to zhorsilo, ale nebolo to bohvieco, az tak po 3 mesiacoch bolo vidno vysledky a teraz je to uz uplne super. A menstruaciu mam stale, sice len dva dni, ale uplne normalnu. Pribrala som 1,5 kg, co mozno ani nebolo z HAK, ale z toho, ze som mala statnice:) tak som len sedela, ucila a napchavala sa, inak nemam ziadne zle skusenosti s nou, aj chut na sex je normalna. Predtym som brala 4 roky Regulon a tam nebola ziadna chut na sex uz ku koncu, takze tak, podla mna zaberie, len treba vyckat a ktovie, mozno aj hned.

vejuska10

moje, a to sa ti naozaj moc zhorsilo prvy mesiac? ja mam akurat nastupit do prace, hmm...a ten druhy sa to uz zlepsovalo?

moje

Ajoj ludmila, ja lne ze tiez berem jeanine a plet sa mi zlepsila, ale az po nejakych 4-5 mesiacoch, takze bud trpezliva, potom to stoji za to, lebo mne sa tvar este zhorsila po prvom mesiaci, ale tento vysledok naozaj stoji teraz za to.

madman

no, ak by mne anti znizila libido, mozno by to bolo prospesne :D .. teda, nepostrehla som ziadne znizenie a den co den rastie ... fakt, cim som starsia, tym so nadrzanejsia ... a uz teraz to prekracuje pre priatela zvladatelne hranice ...