Bolí ma duša......a srdce!!!!!!! :-(

Príspevok v téme: Bolí ma duša......a srdce!!!!!!! :-(
liliana91

Prosím poradte mi......som už ne dne.....celé dni plačema spomínam na to ako to bolo z mojou láskou....tie celé dni.....hrozne to bolí....mám chuť umrieť aby som už nemusela tú bolesť niesť.......nikdy sme spolu nechodili, boli sme len kamaráti ale.....chýba mi veľmi....jeho slová a dotyky....viem že ho stratím a potom už nebudeme ani kamaráti.......bez neho môj život nemá zmysel.........chcem len jedno - byť s ním tak prečo sa mi to nevyplní.......tá bolesť mi už zobrala všetko aj chuť do života..........chcem umrieť.....POMOZTE MI ZABUDNUT!!!!!!!!!! Ja už nechcem trpieť......prosím....

majkaM

ahoj liliana...to čo ty som prežila pred dvoma rokmi. Nechodila som s nim ale navzájom sme sa veľmi pritahovali a bolo nam spolu super. Už som len čakala kedy sa dame dokopy ale zrazu prišiel so svojou novou priatelkou! Mesiac som preplakala. Pomohli mi kamaratky a to že som načas bývala u svojej tety. O par mesiacov prisiel dalsi chalan do mojho života. Bolo to krásné- zoznámenie, chodenie...všetko (bola som rada ze to kamaratstvo predtym sa navyvinulo vo vzťah). cítila som sa ako v rozprávke. A asi pred týždnom sa to skončilo po roku a 7 mesiacoch. Dôvod: chlapec dostal druhú pubertu! Z mesiaca na mesiac sa uplne zmenil a ja som teraz uplne bezmocná.On 27ročný behá za 17-ročnými babami. A mne ostali len oči pre plač. Ale je to lahšie vdaka tomu ze ma podrzali niektorí ľudia z jeho partie a rodiny, za čo im chcem veľmi veľmi podakovať. A tebe davam 3 rady:
-cas vsetko zahojí (na 100%)
-klin sa klinom vybíja
-obklop sa ludmi a nájdi si koníčky, aby si nemala čas na nic škredé mysliet a tak budeš kráľovnou sebe samej
P.S:odporúčam Anselm Grun- Kralovna a divozienka

vevee

ahooj liliana ja mam takisto taky problem, mala som super kamosa a stratila som ho len preto ze ja som ho nelubila :( a on mna ano...boli sme v kuse spolu 8 mesiacov ,vsetko bolo super tolko sme toho spolu zazili a a kolko sme toho planovali:( len ta laska :( a vcera mi napisal ze viac nebude v mojom zivote prekazet.lebo nelubim ho a on to vie tak lepsie bude nech sa uz neuvidime :( v kuse myslim nanho to sa neda vydzrat :( jaaj je to prvy chalan kvoli kt. placem :( aj ked je pre mna len kamos

predsa ja

takych chlapov je na svete milion, len sa treba snazit a hladat dalej, a nie sa utapat v ziali... ale mozno to tak malo byt, mozno najdes este lepsieho /mozno nie/

bobinka

tak to sme dve také....aj mna nechal chalan a nasiel si inú...tiez som na dne a na nervy..najhorsie je to večer a ráno..on na mna nemyslí a ja na neho v kuse..uz mi šibe

nanita

myslím že zabudnúť ti nepoôže nikto to musíš ty sa sama. a tak skoro to určite nebude...ale musíš sa vschopiť a nesmieš na neho stále myslieť bo sa zblázniš...radím ti rob niečo iné nájdi si hociakú inú činnosť ktorá ťa baví chod von medzi ľudí len hlavne nebud sama a nemysli na neho!a určite mal aj nejaké zlé vlastnosti spomen si na ne a povedz si že ti je bez neho lepšie, ja viem že je to veľmi ťažké ale nesmieš sa tomu poddávať. život ide proste dalej!!! tak sa drž!