jem slaninu, bravcove maso, sladkosti a chudnem?

Katka78

Chudnutie bez príčiny hlavne ak schudneš veľa za kratší čas môžu spôsobiť zdravotné problémy, ako napr. nádorové ochorenia, štítna žľaza, cukrovka... Ak je to len málo tak sa zatiaľ sleduj ako to pôjde ďalej a ak je toho už veľa a príp. máš iné príznaky choroby tak navštív lekárku. Vy čo si z toho robíte srandu a závidíte tak zmĺknite lebo zdravý človek z ničoho nič pri hentakej strave nechudne.

Gregory House

Ake mas IQ??
Pytam sa, lebo mozog spaluje slusne mnoztstva cukru, cim vyssia aktivita > tym vyssia spotreba (Hej, bola to narazka, pochopil si to spravne "kamarat").
Mas jednoducho kvalitny metabolizmus, pásomnicu by som nevylučova, ale obyčajne sa objavia príznaky ako svrbenie a.o. a bolesť v abdomene, ale hovorím zvyčajne, to nie je vždy :)
Ale vždy sú prítomné články pásomnice v stolici, sú biele, teda zvyčajne :)
stále sa prikláňam k rýchlemu metabolizmu, štatisticky je to pravdepodobnejšie.
A ja tiež jem šicko zaradom (okrem brokolice :) a žeby som nejak pribral sa nedá povedať...

woody

ahojte, no je to haluz ale ja mam ten isty problem, žeriem ako prasa, moje telo nema takmer žiadny tuk, nepriberam desať rokov, na moj vek som proste ringla, podla testov som o.k ale nejak mi to nejde do hlavy. čo to sakra do riti je?? šak ani ženske ma nechcu, a ich vyhovorka, si moc chudy, ale tak čo mám kurna robit? dakujem za sprosté maily.

olliwia

ked mas aj problem so spankom nadmernu unavu,malatnost vypadavanie vlasov atd..tak je to problem so stitnou zlazou.no nie?

ivulienka323

ja si pamatam ze aj czoborka jedla vsetko mozne ale zas ona aj cvicila aby vydala viac energie ako nabrala v kaloriach tak potom to ide dolu

ivulienka323

asi vydavas viac energie ako kalorii ktore spalis , albo potom ze by si bola chora myslim to vazne ale skor asi ta prva verzia

kamos

..?,

Preco myslis, ze ma zaujima aj tvoj nazor. Od rakoviny mozes kludne chudnut. Tak nechapem co tu ohovaras. Asi nic lepsie nevies.

.,?

ty blbko kamos to patrilo tebe:
jaaaj tie tvoje hlupucke nazory a trapne vterianie sa do kazdej temy a to len s negativnymi a bezcennymi radami je uz trolinku trapne...

a nie jessie

rada sa zabavam na detickach ako si ty!co sem nepridu radit ale lenmudrovat a ked mudrovat tak aj tak len o blbostiach a vymysloch!