Štátna skúška

svetlana6

no jasne, rob ako uznas za vhodne, nic netreba silit. aj ja mam toho kvantum, ale odlozit to zial nemozem :( ale takto som si napr. posunula odovzdanie diplomovej prace, tiez som jednoducho nestihala, a nechcela som, aby to bolo odflaknute, tak som posunula termin, aby som to v klude vsetko a poriadne dorobila.

meduska

Ahoj-no prave som sa rozhodla-ze idem iba na filozofiu a slovencinu si necham na januar-je toho take kvantum-ze je nerealne uchovat si to v hlave - nikam sa teda ponáhlat nebudem

svetlana6

no gratulujeeem!! tak vidis, apson nieco mas uz za sebou. a na pismenku nezalezi :)ale blbe je, ze touto statnicou to asi nekonci a mozes sa zacat ucit znova, ze? no ja to mam vsetko v jeden den, vratane obhajoby diplomovej prace :(

meduska

uff
inteligencia, výchova v Uhorsku a Ciele vychovy, problemy . . .
dostali sme 3 otazky-kazdu zvlast na papieri a piste . . .dusno, teplo a pisalo sa-dostala som C
ale myslim-ze toto je len zahrievacie kolo

svetlana6

whaa, tak ty uz to mas za par :) budes to mat z krku skor ako ja, skoro ti zavidim :) no neboj, ked spravis tu prvu statnicu, myslim ze sa trochu ukludnis a dobre ti to padne. no a druhu, to uz pojde potom lavou zadnou haha :))

svetlana6

ahoj meduska. ja mam tiez statnice (o 2 tyzdne) a stale som zufalsia z tejto situacie, pretoze sa mi tiez nedari koncentrovat sa na ucenie. stale sa stazujem, ale vidim, ze ty to mas ovela narocnejsie. no nic, budem ti veelmi drzat palce. asi neostava nic ine len tie dva tyzdne este nejak vydrzat, hoci aj bez poriadneho spanku a verit ze to dobre dopadne. mne pomaha myslienka, ake to bude uuzasne, ked uz bude potom :)pojdem na masaz a na pedikuru....aaa neviem kam este..a urcite niekolko dni nebudem robit vobec nic :) a spat dokedy budem chciet :) tebe to asi takto nepojde, ale aspon nieco z toho by snad slo, nie? tak skus mysliet na to, co bude po tom :) zatial papa