Kefa na vlasy z prirodnych stetin

RNG

kikuus, ako hovori porekadlo"jedna lastovicka nenarobi leto", mne sa neoplati doviezt kvoli jednemu zakaznikovi. Ale budem na to pozerat, ci sa ten dopyt nevytvori a potom mozem doviezt nejake.
Ja vlastne dovazam len potravinove doplnky, to nie je celkom napln mojho podniku, ale aj to prispeje k "zdraviu" vlasov, tak pri dostatocnom dopyte by som to pripadne urobil.

RNG

Firma Fuchs vyraba kvalitne kefy na vlasy z kancich stetin, ktore strihaju zo zvierat pestovanych na farmach podobne ako ovce.Dali by sa doviezt za zhruba polovicu spominanej sumy, keby o ne bol zaujem.
Prirodne materialy maju mensie tvorenie statickych nabojov(teda nie uplne nic, ale podstatne menej)a nasiaknu do seba oleje zo skalpu, ktore rovnomerne roznesu po vlasoch na prirodzeny lesk a ochranu.

jablonkaa

ja mam taku pre deti, na detske vlasky, je naozaj vyborna, uplne ina ako umele. samozrejme stetinky nie su biele, ale prirodne zlte, alebo okrove.

lipton-ka

moja kamoška má kefu s prasačích štetín a musím povedať že je fakt super vôbec jej to nevytrháva vlasy a neelektrizuje ale jediné mínus je že stojí okolo 500sk