Moju prazdnotu dokazu vyplnit iba deti.Je to chore,vsak?

Príspevok v téme: Moju prazdnotu dokazu vyplnit iba deti.Je to chore,vsak?
iren

Ahojte,zacinam si uvedomovat,ze mam pravdepodobne psychicky problem.Mam 22 rokov a na ceste uz tretie babo a to som uz dvakrat potratila.Nic mi nedokaze urobit radost okrem deti.Jedine pre co zijem su moje deti.Keby nebolo ich,tak uz tu nie som.Raz som sa uz pokusila o samovrazdu,hned po tom ako som potratila,nevedela som uniest tu tarchu.Potom som sa z toho akosi dostala,lenze nasledkom toho vsetkeho som sa rozisla s priatelom.Lenze aj ked sme sa rozisli,tak sme odvtedy boli este parkrat spolu a ja som znovu tehotna.Priatelovi som o tom nepovedala,lebo kedze sme rozideny, nechcem aby to vedel.Uz teraz mame dve deti a berie to dost tazko,ze sa s nimi nestretava,teda aspon nie caset,niekedy mu ich nosim na vikend a tak.Nie je problem tajit ze som tehotna,byvame v inych mestach,ja som sa hned po rozchode odstahovala.Teraz som uz v siestom mesiaci a bojim sa,ze mi priatel pride na to,ze som tehotna,urcite ked mu najblizsie ponesiem deti si to vsimne.Brusko mi uz zacalo rast.a taktiez sa bojim toho co bude potom? Neviem si predstavit,ze toto je moje posledne babo.Asi mam psychicky problem,ze?Vela ludi si o mne mysli,ze nemam zdravy rozum,ale jedine co ma drzi pri zivote su moje deti.

iren

pesnicka,neprehanaj to ak chces aby som ostala priatelska.Ja nikoho neurazam,tak si vyprosim aby si ty urazala moje deti.Nemas ziadne pravo,tak sa krot.

iren

S priatelom sme sa rozisli pre vela nejasnosti a pre nedorozumenia.Nas vztah sa zosypal ked som sa pokusila o samovrazdu,priatel to uz proste neuniesol azholi sme sa,ze by bolo lepsie keby sme sa rozisli.A moji rodicia su mrtvy.

iren

pesnicka,cudovala by si sa.Predtym ako som pracovala v ockovej firme som si zarabala sama.A uz som mala jedno dieta.A ked to budem povazovat za dobry napd budem mat este aj dalsie tri,ale urcite nie s inym muzom.

pesnicka

iren a co sa stalo s priatelom? Co to je za hlupost, ze ho milujes, ale nemozes byt s nim? Ked chces, vsetko sa da...Hlavne, ked sa mate radi. Aky mas vztah s rodicmi? Co na to oi hovoria? na to vsetko?

pesnicka

Iren, mozes mat skolu, ale s dvomi malymi deckami by ta kde prijali, prosim ta a tretie cakas, nemala by si sancu...Vidis, len chodis do roboty alebo si s detmi, musis mat aj cosi ine, comu sa mozes venovat pre svoju potevhu, to nie je zivot, toboz nie pre mlade dievca, kazdemu by hrablo z takeho zivota, len robota a deti...
vecernica, daj pokoj s inym muzom, co chces, aby mala iren dalsie tri deti? Mozno sa najde nejaky chudak, ktory prijme tri cudzie deti, ale to bude tiez nejaky rozvedeny so styrmi vlastnymi...

iren

Dakujem vecernica.Ja by som rada hladala nieco nove,co by ma zaujimalo,co by mi davalo zmysel,ale ako vravim,okrem deti nic nenachadzam.Mozu si tu ludia o mne mysliet kadeco,ale svojho priatela milujem rovnako ako svoje deti.Len bohuzial,zivot nam nedoprial byt spolu.Vravim boli sme spolu 5 rokov a zrazu je koniec.Tazko sa mi z toho spamtava,lebo som si myslela,ze on je ten pravy.Ineho muza v zivote nepotrebujem a nechcem.

vecernica

Iren ,tak ako chapem mas s coho zit, tak potom ,,nie je ziadny problem Vies mnohe matky maju deti a nevedia sa ani o seba postarat pre to tie narazky tu maju ludia...mozno ak ked deti budu starsie a odidu od teba. sa budes trapit.Inak este co si myslim je ze asi je to trochu problem zit len pre dti,,myslim z by si si mala hladat novy vztah ,,nejakeho muza co by vas mal vsetkych rad,,,nemozes milovat iba deti,,ty porebujes podla mna aj lasku od muza

iren

pesnicka,Nenudim sa.Mam co robit,cele dni pracujem a ked prave nepracujem tak sa venujem svojim dvom ratolestiam.Samozrejme ze by ma prijali.Nestudovala som len pre zabavu.