Stale myslim na jedlo

Príspevok v téme: Stale myslim na jedlo
prasiatko

mam problem. Asi rok trpim ppp. Obdobia hladovania sa striedali s prejedanim . schudla som roznymi sposobmi. Vzdy mi chutilo jest ,jedla som aj sladke aj mastne, ale v norme. Teraz sa snazim z toho dostat, nehladovat,ale stale myslim iba na jedlo. Som nim posadnuta. Ked rano vstanem tesim sa nato co si idem dat na ranajky, stale sa rozhodujem co si v obchode kupim ,a vecer myslim na to,co budem jest zajtra. Nechcem aby ma jedlo takto ovladalo. Stale nieco robim,sportujem, no stale rozmyslam nad ym co by som si dala. Nemozem uz takto dalej:(

pusate

heeeeeeeeeeeeej to som neni ja to 2. to sa dajaká p... za mňa vydáva a zas mi to tu napísala, pomoooc administrátori,vymažte to od tialto,prosím vás pekne....

pusate

ja sa tých idiotských myšlienok na jedlo,postavu,váhu,cvičenie atd...nemôžem zbaviť už 3 roky a asi sa toho nikdy ani nezbavím,to sa proste nedá,to by som musela stratiť pamäť...

katrins

tak toto je moj pripad!!! jedlo ma uplne ovlada... je to droga.pribrala som riadne lebo to trva uz asi rok... stale myslim na jedlo a vzapäti na kdeake diety.som tym uplne posadnuta.kupujem casopisy a citam tie dristy ako vam nejaka zazracna polievka pomoze schudnut rychlo a trvalo.alebo ako budete mat za 4 dni ploche brucho vdaka jedlam,o ktorych pisu.je to hlupe.... a viem presne,baby, ako sa citite.....hrozny pocit s tym zit!!!!!!!!!!!!

gumicka

ked to citam tak vidim v tom seba.mam pocit ze ja uz niesom normalna.jednoducho sa musim zmenit lebo takto to uz dalej nejde..stale iba chudnem a prejedam sa..u mna to uz trva 2 roky...ked nie aj viac...