bolenie konečníku prosim pomoc

Príspevok v téme: bolenie konečníku prosim pomoc
n....

ahojte mám 16 a som baba! mám taký problém a neviem či to je aj problém .. pri normalnej veľkej potrebe...keĎ tlačim tak ma bolí v konečníku.. aj ked si idem ulaviť také ani to neviem posudit tak vo vnutri..ma to pichá.. . čim to je? a ešte čo je na to dobré nepoznáte.. niečo domáce.. spraví sa to samo?dakujem vo pred a sory za neodborné výrazi!!

[zruseny12]

kup si cipky spofax z lekarne/to je do konecnika,a ako ti radia vela vlakniny jest atd./...a ked ti skonci menzes skoc k zenskej a uvidis a potom postupne budes postupovat,a vylucovat kym neprides na to ,co ti je aj z lekarkou...tazko sa takto radit.Cipky by ti mali pomoct...

n....

ahoj no ako to mám definovať... to nie je len s konečníka asi som prechladla alebo neviem.. ale ked potlačím či pri kakani.. alebo cikani alebo len tak potlačím tak celé vnútri to tak boli.. ako keby som tlačila niečo von.. čo boli.. celé...možno som mala zapal. moč. cies a prerástlo to všade.. ale ja neviem čo mi je pomoooc a ku gyn.. nemôžem bo mám krami .. a neni to prijemne

n....

dakujem a este ze ked hm viete tlačim tak to ma bolí ako keby.. aj vaječníky.. ako keby tam celé:(( že by som prechladla-------práve mam menzes .. tka ja neviem teeda

vlákninka

a tiež je dobré prejsť na stravu bohatú na vlákniny, zeleninu, ovocie, aby si nemala tvrdú stolicu, a tiež probiotiká...

zlatino

hlavne nejedz korenené a štiplave jedlá mastička faktu je dobrá.Dobre je ráno na lačno dať si pohár ovocného džúsu

tiny

Ahoj, tak to sa ti možno trhajú žilky skús si všimnúť či aj nekrvácaš. Ak hej navštív lekára predpíše ti nejaké lieky.Na bolesť pomáha mesocain, a tiež čipky Faktu, alebo aj mastičky.Je to na tebe čo si vyberieš v lekárni je toho dosť veľa. A dávaj si pozor na stravu, jedz to čo podporuje dobré trávenie a vyprázdňovanie. Ja stým už bojujem niekoľko rokov zvykla som si na to a mám pocit, že u mňa to prepástlo do chronického charakteru. Ak budeš ešte niečo potrebovať tak sa spýtaj.