BRADAVKY..:(:(:(

Príspevok v téme: BRADAVKY..:(:(:(
bradavka

Ahojte baby... mam 20 rokov, mozno to pride niektorym ako kravina totalna.... ale sjrata sa mi tp prestava zdat lebo predtym som to nemala alen teraz posledny mesiac:(:(:(
Takze moje bradavky su uplne divne, ako keby ta miniderka bola zrazu velka,,, potom su vnormale,,, potom mi z nich tescie sem tam nieco biele,,, nie niesom tehotna...a úprsote ako keby sa mi vciucavali:( co mam robit?

mirus1311

Joj, budem na teba zajtra mysliet. Velmi velmi, nech ti ta navsteva vyjde. Inak lepsie bude, ak mi napises na mail asi...
mirus1311@gmail.com
Budem cakat na tvoj mailik.... papa:)

bradavka

pardon za prispevok predosly:/. No j aby som rada zajtra len ona je poobede a to mam toho strasne vela ale akonahle mi nieco odpadne pocupitam tam a nech sa aj strapnim radsej sa popytam..ti napisem potom sem ze co a ako dopadlo, mozem::)? ale trochu sa obavam,, zle ani nechcem vediet radsej:( No nist, idem sa vybuvat nech aspon spanok mam:) dakujem este raz MOC MOC MOC!!! ozyvam sa a prajem krasny zbytok vecera:) DAKUJEM

mirus1311

No, v tej knizke je to tak vseobecnejsie, kedy nie je s prsnikmi nieco v poriadku, napadlo ma to az neskor pozriet do tej knihy, nie hned prvykrat ked som pisala. Prepac:( Ale hlavne, ze som si spomenula.
Ja by som bola rada, keby si isla hned zajtra, sice sa nepozname, ale viem si predstavit tu neistotu a strach, co teraz citis... Ver mi, cim skor, tym lepsie... Budem drzat prsteky, aby to nic nebolo:)

bradavka

dakujem vazne moc,,, pojdem tam, bud zajtra alebo hned n adalsi tyzden nech to mam "preskuamane".... a este malcikost... v tej knizke je aj nieco popisane , co by to tak mohlo byt? ci ani nie?dakujem za povzbudenie vazne

mirus1311

Necit sa ako pubertacka, je to normalne, ze ked sa nam prihodi nieco, co sme nezazili nikdy a co nepozname, tak chceme o tom vediet co najviac... No, mne sa taka vec nikdy nestala, a nemam ten pocit , ze je to normalne.
Teraz som sa pozrela do knihy: ak pozorujes vtahovanie bradaviek, ktore sa predtym neojavovali, alebo mas samovolny vytok z bradaviek bez stlacania, mala by si co najskor vyhladat lekara, aby ta prezrel. Prosim ta moja, urob to co najskor. Nemusi to byt nic, ale nech ti to radsej potvrdi lekar.... OK??

jester

sama pises,ze si to predtym nemala,pubertiacka nie si,tak bud zodpovedna a navstiv co najskor svojho gynekologa,on ta najlepsie ukudni,ked ta vysetri,tak to neodkladaj

bradavka

no, a to ze tie bradavky sa sem tam ako keby vcucnu a stale su ine, to je nnormalne ci nie? Kokos citm sa jak daka pubertacka co t dava debilne otazky:D ale fakt som to nemala predtym,,,:/

mirus1311

moja, urcite chod k lekarovi, nie je dobre, ak ti z nich vyteka nieco... Ak sa bojis, tak mysli na to, ze cim skor, tym lepsie. A aj ked to nebude nic zle, aspon sa nebudes trapit. Bud odvazna a chod k lekarovi, urobis najlepsie;)