tam dole

lienocka

No tak mne sa stalo presne to iste. Tiez sme to s priatelom trochu prehnali a tu hrcka, ale taka poriadna, az som sa zlakla, a dost to boli. Mam to uz asi 4 dni, a dnes som isla doktorovi, povedal, ze to je cysticka, ktora by mala zmiznut. Tak som zvedava. Som rada, ze nie som jedina, kto ma alebo mal tento problem. Len si neviem vysvetlit, preco sa mi to nestalo uz aj skor, ved sex viackrat za sebou som mala aj pred tym...

kuukuulienka

asda noo ja mam rovnaky problem, neviem ci je to mala hrcka alebo sa mi zacina len robit vyrazka, prave mi zacala menstracia takze je to dost mozne lebo sa mi tam zvykne objavit obcas vyrazka niekde ale je to citlive na dotyk a zacalo to len vcera z nicoho nic takze myslim ze mas nieco podobne, tiez je to na vonkajsich pyskoch tak snad nam to zmizne co najskor :) papik

asda

Vážne? to som rada, ja tu hrcu tam este stale mam, uz treti den, zacinam sa obavat ci to nebude neaka "ina" hrca - neaka cysta.. ale hadam su cysti len vo vnutry tela, na maternici, vajecnikoch a tak. nie na vonkajsich pyskoch....ale upokojila si ma.. dufam, ze po tyzdni uz zmizne. dakujem za odpoved

leatetiaa

no..aj ja som to mala.mali sme s partnerom trocha divokejsi sex..a potom ma to tam dole setko bolelo.aj ja som potom nasla hrcu...po 2-3 dnoch to preslo.