Krvácanie - prvý pohlavný styk

a.h.o.j.1265

ahojte, potrebujem poradiť.. nedávno som mala s priatelom prvy pohlavny styk.. milovali sme sa už viackrat no krvala som až po treti krat.. myslela som že si to potom začnem konečne užívať ale ked sme sa krátko potom znova milovali stale nič.. je niečo v neporiadku ? chcela by som si to už konečne užiť ale nič prijemne necitim..

girl-baby-girl

Ahojte... :) keď sme mali s mojím frajerom prvý sex a nemal ochranu, nevystrikal sa do mňa môže sa m iniečo stať????

Kikuštek

Ja som sa vyspala s mojim frajerom a na prvý sex to bolo strašne dobre ani som nekrvacala trochu to bolelo ale hneď na prvý šup sa do mňa dostal môže to byť tým že som bola strašne vlhká a on dobre vifajčený ???;-)

Liena88

Miláčik je to absolutne normalne ked krvacas. :) ja som krvacala aj viac než sám Kristus ked ho ukrižovali a nič vážne sa mi nestalo! Sexu zdar!!! :)) Cmuk!

trineo

liana, takto si si predstavovala svoje prvé milovanie? Vlastne to bol iba sex, písala si to tak, ako by si robila niečo podľa návodu, že sa to tak má robiť - najprv toto a potom tamto. Kdesi vonku, s pocitom strachu a hanby a s chalanom, ktorému ide podľa všetkého len o vlastné sexuálne uspokojenie. Veď o láske ešte poriadne nič neviete a už si sa mu ukázala, ako Ťa pán boh stvoril a dovolila si mu to, na čo by mal mať právo a výsadu len jeden muž.

Prečo sa ponúkaš tak jednoducho? A ešte k tomu sex kdesi za budovou a s rizikom, že vás niekto uvidí. Nie je to pre Teba zahanbujúce? Nabudúce to s ním už neskúšaj, raz, keď budeš staršia to budeš ľutovať. Chalan si Ťa má vážiť a o Teba bojovať a ak Ťa miluje, nikdy nedopustí, aby si robila niečo, čo nechceš a počká aj do svadby. Stojí ten chalan za to, aby práve on získal Tvoje panenstvo?

žužulka

chcela by som sa nieco opytat... ked som mala pohlavny styk prvy krat moze to nejako narusit kramy ze mi budu mestat ??

Radinho

A ty si bola zahriata ??? myslim si ze ty si nebola vzrusena len tvoj kamarad bol asi nadrzany a nedockavo doteba nabehol :((( Je to smutne ked chalani nekukaju na zeny ci su dostatocne pripravene na vniknutie . A tebe sa ten chlapec lubil lebo vidim ze ta bohviejako ani nevzrusil .
Skuste lubrikant je najlepsie ja s priatelkkou a tiez krvacala lebo som sa poponahlal ale potom som pockal a som siel pomalinky a slo to

Liana252

PROSIIIM POMOC
mám 16... a včera som sa po prvý krát pokúsila o sex s mojím chalanom ... bolo to síce vonka za jednou budovou . Najprv bol oral ...no potom nasledoval samotny sex ktorého som sa strašne bála ... ked so pred ním stála ako ma pán boh stvoril ...tak sa pokúsil sostať do mna ale nedalo sa u to no ale nakoniec sa do mna dostal asi tak dva centimetra a zacala som strasne krvacat a strasne ma to bolelo