Analny sex....ale hygiena aka predtym?prosim surne poradte

Príspevok v téme: Analny sex....ale hygiena aka predtym?prosim surne poradte
Chiara_15

ahojte vsetci s partnerom som uz dobre dlhy cas a chcel by sme vyskusat analny sex ale ja sa strasne hanbim ze nahodou sa ved viete ze vyjde zomna aj ked predtym pojdem na zachod na velku potrebuj tak ajtak s abojim...a urcite to nevyjde hm?ten tlak ked tam posobi alebo nieco a klisty s abojm robit aby som nahoodu nepreskla daaku cievku...

tinusska

staci ist do sprchy a s intimnim gelom na umyvanie trosku prstom ist dnu do konecnika. uplne to staci. potom sa staci uvolnit, nezabudnite pouzit lubrikant, a aspon ja citim bolest, alebo skor tlak, ked do mna vnika, akonahle je dnu, je to v pohode... vobec sa nemas coho bat.. vela stastia...

danuska123

luuubka ako sa jej mohla natrhnut rit ? ved to sa neda.... neviem si to ani predstavit ...a potom asi mala blbeho partnera kedze neprestal ked ju to bolelo alebo co .... fakt nechapem ... ak je to robene spravne nic sa stat nemoze hoc je tam riziko infekcie kedze malicke neviditelne ranky sa urobit mozu...

luuubka

Ahoj Chiara_15. Tak ja som pocula, ze pred analnym sexom je potrebny klistir..a moja kamoska to skusala s priatelom a dokonca mali aj lubrigant..a natrhla sa jej rit..tak ak to chces zazit, tak len do toho!

hm

No my sme to skusali, a bolelo ma to riadne teda. Nechcem ta, Chiara, odradit, ini to robia a nic ich neboli, ale mna teda bolelo...a dooost. Lubrikant sme nepouzili, mozo to bolo aj preto, a asi som aj nebola dostatocne uvolnena, no horor. ale aj tak musim uznat - ze aj napriek bolesti som tam citila nieco prijemne :))) aha - a von nevyslo nic :)

ritta221

NO , JA SOM TO ESTE TIEZ NESKUSALA..ALE CHYSTAM SA...NAKOLKO MOJA KAMARATKA MI POWEDALA, ZE TAKY ORGAC ESTE NEZAZILA :D ALE MAM TIEZ OBAWY... PROSTE BAKTERIE A TAK... A CI TO NEBUDE BOLIET... NO ALE UWIDIM.VYSKUSAM :D

danuska123

netreba ti ziaden klistir,neboj sa nic nepojde z teba a hlavne nato nemysli ze by aj malo lebo si to uzijes velmi..:) ked chces thak pred tym chod do sprchy a iba si vysprchuj zadocek, daj tham prstek a vsetko bude ok :)a analny sex nie je az thak zvrateny podla mna.moj subjektivny nazor.. thak chiara fakt sa neboj , drzim palceky :)

den

Anal?Ste normalni?Ved je to totalne neprirodzene a fuj nehygienicke.Analny otvor nieje usposobeny na prenikanie a ked si chcete dokalicit zvierac, prosim smelo do toho.Ze tu taketo veci riesite!Od rozkose muchy dochnu!!!!
Konecnik je plny bakterii..teda velmi nebezpecny pre pohlavne organy.Ked uz dakto v tomto vidi rozkos, tak je to zvratenost , nehnevajte sa, ale priam ste nechutni.Nezriadena ziadostivost fuj!