Mrtva studentka... kde to zijeme?

Príspevok v téme: Mrtva studentka... kde to zijeme?
rodrigez

Zdravim... neviem ci ste zachytili ze v BA zmyzla studentka v nedelu rano, ked isla z diskoteky. Dnes rano ju nasli nahu, zbitu, mrtvu kusok za madarskymi hranicami. Co to zije dnes za uchylnych magorov. Cely den mi tato sprava pokazila. Len som chcel vyjadrit zhnusenie nad tym co sa deje. Apropo neviete kde sa da kupit paralyzer? Akonahle som sa toto dozvedel, tak jeden urcite kupim priatelke.

55754

To je hrozné, takých ludí by som dala popravit - vrahov a násilníkov! Lebo ich obete su vacsinnou nevinní ludia, ktorý si to nezasluzia! Jedine sa dá takým ludom odpustit vtedy, ked majú psychicku poruchu - nemozu za to. Chuda dievca....dufam že toho sadistu chytia a daju mu aspon dozivotie!

nice

No kazdopadne ta podoba co ukazovali to dievca na jojke je jasna...aj sperk ...je jeden z dokaz ,zeby to mohla byt ona ...no dnes sa to uz dozvieme.Podla mna to bude len horsie a horsie tu .Ja by som svoje deti nechala ist same z mesta a to byvam v mensom meste ako je Bratislava.Ani sprej a paralizer nieje tak ucinny ako doprovod dospelej osoby .A to tiez nieje 100perc. ochrana , lebo ak nejakemu blbovi prepne a zamerana sa na osobu ani toto ju nemusí ochranit.Smutne velmi smutne.

jajka

presne tak, uniest ta alebo prepadnut môzu aj za bieleho dna na frekventovanej ulici. treba si stále dávať pozor.

vlocka

Zatial je to len v stadiu vysetrovania. Zatial oficialne ani nepotvrdili, ze to zabite dievca je Barbora, ale vsetky indicie tomu bohuzial nasvedcuju. Este sa nevie vobec nic o tom, co sa vlastne stalo.

vlocka

Odkedy som sa o tom pripade dozvedela, musim na to stale mysliet. Je to strasne. Som presne v jej veku, zijem v Bratislave, poznam miesta, kde sa jej to stalo a mam hrozu z toho, ze to mohol byt kludne hocikto iny na jej mieste. Je mi velmi luto jej rodiny, urcite prezivaju tie najhorsie chvile svojho zivota. No je to opat varovanie pre vsetkych. Nepezpecenstvo neciha len vecer alebo v noci, ale i rano a vlastne aj pocas bieleho dna. Nikdy si nemozte byt nicim isti. Baby, nechodte nikam samy, a zvlast pozor na auta. Ak vidite nejake odstavene a niekto v nom sedi, radsej velkym oblukom. Tak isto ak ide auto po opustenej ulici, majte sa na pozore. Ti pesi zlocinci su samozrejme tiez nebezpecni, ale vzdy je tu vacsia sanca na utek, alebo privolanie pomoci krikom. Z auta uz uniku niet.

jajka

ja mam doma jeden, ale uz desat rokov. je to aj proti psom ale aj opilcom. lebo na opilcov len tak hocico vraj nezaberie

igua

moj drahy chodi stale po armyshopoch. musim mu povedat, nech mi jeden taky sprej kupi. cudujem sa, ze ho to este nenapadlo. velmi sa o mna boji...neviete ake spreje sa dsaju dostat?