DA sa spoliehat na tehotensky test?

lilipo

Mo tak to budes. Mne uz meska meska teraz menstruacia 3.tyzden ale robila som si 2testy a oba su negativne.Asi si treba zvyknut na to kazdomesacne stresovanie. Aj ked ochrana bola nikdy nevies na 100%.... Peniaze co boli na antiku budu na tehot.testy :DD

moniqa87

k tym testom je to vysvetlovane zvycajne tak, ze ak vyjde negativny tak je tam skoro nulova sanca, ze by sa mylil, ale ked vijde pozitivny tak je tam aj sanca, ze je to chaba a zena po pravde ani tehotna nie je...
inak pocula som o mnohych pripadoch meskania menzesu po vysadeni hak... tiez idem vysadit, tak sa psychicky na to pripravujem, ze budem asi kvoli meskaniu tiez stresovat

jamillak

neda ja som robila dva oba inak vylsli treti potom ,,ale radsej som si to dala urobit u gynekologicky a stoji totiez rovnako ako test z lekarne

leila

lilipo mne meskala 2 tyzdne a robila som si test - bol negativny a po tyzdni som dostala menstruaciu - takze fungoval :) a aj minuly rok som si robila test a tiez vysiel presne :) takze s testami mam zatial dobru skusenost...

lilipo

test som mala negativny ale 2tyzdne mi meska menstruacia. pred 2mesiacmi som vysadila antiku, dufam ze to moze byt aj z toho. minuly mesiac mi tiez 2tyzdne meskala...dufam

lilinka

Ja viem, ze su pripady menzesu aj v tehotenstve, avsak velmi ojedinele, cize nepredpokladam, ze sa to vyskytuje bezne a bol by to aj pripad lilipo :))).

niekto

lilinka menzes neznamena ze niesi tehotna mozes mat menzes aj do piateho mesiaca...
ked si urobis test a urobis ho podla navodu tak by mal byt presny