spojene obočie, prave vajce - bolesť, a difuzna štitna žlaza

Príspevok v téme: spojene obočie, prave vajce - bolesť, a difuzna štitna žlaza
assouro

takže moj prvy problem ktory by som rad vyriešil je že mi stale zarasta obočie respektive zrasta a mna to štve lebo vyzeram ako brežnev a musim to trhať stale, tak chcem vedieť či niečo na to neexistuje aby tam už proste chlpky nerastli...

moj druhy problem na ktory sa chcem spytať je či je nejaka vada ak ma z času na čas začne z ničoho nič bolieť prave vajce a ked sa ho dotknem tak to zaboli... a pohlavny styk som ešte nemal.

no a treti problem - chcel by som vedieť niečo o difuznej netoxickej strume. ide o to že mam toto "ochorenie" a nijak ho neliečim. čo sa mi može stať ? ake nasledky prinaša neliečenie ? btw.: nič som tu o tom nenašiel tak by som bol rad kebyže mi o tom niečo napišete sem ...

vopred dakujem za všetky prispevky

gabriel

uz dve tyzdne ma pobolieva semenik raz jeden a raz druhy a mam ich cele horuce. citim jakeby sa mi tam pohybovali neviem co to moze byt

lenka12345

Co sa tyka tej stitnej zlazy ide o jej zvacsenie.Vyzaduje sa tu len jej pozorovanie,popr.male davky jodu alebo sedativa,pri vyraznom zvacseni je potrebne chirurgicke odstranenie