Ako schudnut 20kil za 4mes?

tominko1617

Ahoj Lulu,

len tie najlepsie velm dobra podpora pri nizko kalorickej diete, dota potrebnu vydrz a energi a nastartuje metabolizmus posledne 2 tyzdne s Phenylstackom 5 kg dole. Som spokojny

ikuska

ak xcete spravne schudnut zbavit sa telesneho tuku ,naucit sa spravne cvicit na storojoch,ae aj s vlastnou vahou,a hlavne naucit sa spravnedychat co je pri cviceni co je pri cviceni dolezite,je dobre zaplatit si toho trenera,mala som ho aj ja a zhodila som v pase 25 cm,v bokoch 15cm atd.da vam dietu ktora je zdrava a ucinna.myslim ze to nie je najlacnejsie cca 5000sk ale stoji to za to

RNG

Nikto tu nerozoznava medzi stratou vahy, stratou tuku, stratou vody a svalstva.
Stratit 20 kd tuku za 4 mesiace je 20 x 9000 Kcal deleno 120 dnami je tisicpatsto kalorii denne!!!
To pri strave 2000 az 2500 kcal by si musel ist na hladovku pod 1000 kcal denne. A to je ukrutne nezdrave sa nebezpecne.
Strata vody je rychla a zbytocna, lebo telo si ju nahradi okamzite spat.
Strata svalstva je hlupost, lebo tym sa poskodzuje mechanicka schopnost tela.
Zaver: tak velka strata vahy nie je premanentna, prakticky sa ju neda dosiahnut bez poskodenia tela.
Z realistickych zdravych strat vahy(permanentnych) sa musis uspokojit stratou 3 kg maximalne za mesiac, a aj to je za cenu kompletne zmenenej zivotospravy, nizkokalorickych jediel a hromady cvicenia. A vyzaduje to skoro nadludsku disciplinu, lebo telo sa bude branit vsetkymi moznymi prostriedkami!
Never reklamam, tie su na "oklamanie nepriatela"