skaredý pád

barbinka

ja som neradila preto, lebo som nevedela, čo je na to dobré. ale zdalo sa mi normálne sa zastať človeka, ktorému sa niekto bezdôvodne vysmieva. som netušila, že to môže niekomu vadiť.

ewiittaa

mne nedalo nezareagovat, lebo vidim, ze na otazku nikto neodpovedal. JA som si repik odskusala sama na sebe, a chodila som do roboty poodierana a nemohla som nohu ani zohybat, repik fakt pomohol:-)

ewiittaa

elka, ja som sa pred rokom poriadne strepala na korciluach a mala som osuchanu celu nohu od zadku az po pätu a cely laket na jednej ruke. Jedine co mne na to pomohlo- hned som sla na pohotovost, bo som to mala dost zle, tam to vycistili a vydezinfikovali- bolest strasna... ale jednoznacne co mi pomohlo na zahojenie bol repik. VAzne ak mozem odporucit, repik je super. Akj ked ja ked som to mala cerstve, plakala som od bolesti, lebo riadne ma to stipalo,ale ked som mala chrasty, tak uz bolo lepsie. Uvarila som si repik do 7dl pohara a kied bol taky vlazny, tak som si vatovym tamponom robila obklady. Pomohlo. Apson moja skusenost

barbinka

fiiha ty si zrejme asi ešte nepracovala, lebo nič nevieš. nebudem sa tu s tebou hádať. nemá to význam takému človeku ako si ty niečo rozprávať. tak si naďalej pobehuj po fóre a rýp do ostatných, lebo nič iné zrejme nevieš. dovi

fiiiiha

No to bude asi tym , ze si robila upratovacku hahahahahahahahaha, ze si nerobila tie testy.A to asi ani sama sebe nesiahas po clenky...hahahahaha

barbinka

haaaaa tak ja sa smejem na tebe. ja som robila v banke pár dní a žiadne psychotesty som nerobila a pracovala som v centrále Tatra banky na Hodžovom námestí. úplne si odbočila od témy. k tvojej inteligencii sa teda vyjadrovať nebudem, lebo človek, ktorý bez príčiny uráža mi nesiaha ani po členky. a tiež ma udivuje ako si rýchlo prišla na to, podľa čoho mám nick.
a elka ty si ju nevšímaj, asi má komplexy a závidí ti, že pracuješ v banke.