ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

malickasom

baby ale dominika ma 17, ved musi dokoncit skolu v prvom rade! predpokladam ze vy uz stredne skoly mate! potom sa moze pohnut dalej, moze aj pracovat, aj studovat externe! ale ma male babo, co sa narodilo predcasne! uz ked chce pracovat tak nech najde nieco co moze robit trebars z domu cez internet! to moze predsa aj mato ked je chory ci nie?
nedostane nejaky prispevok aj za to ze je v podstate slobodna mamicka? viem ze ta materska asi neni bohvie co...

pre lenuliatko

lenuliatko velmi zle si ma pochopila. netriem ziadnu biedu mame sa dobre a zijeme na vysokej urovni, a zvladame vsetko. mna len poburili tvoje "nazvy" na jej rodičov a ze par tisic nič neznamena. lenze si baby uvedomte ze v rodine kde mlady ziju u jej rodičov a s malym babom pomoze aj par tisic, to je vsetko čo ma zarazilo na vasich prispevkoch

katkaxxx

podla mna tiez nie je vhodne aby take male dieta si muselo zvykat na maminu nepritomnost..ak su tazke financne problemy, je to riesenie, bohuzial na ukor dietata, ale lepsie ako keby nemalo co jest...kazdopadne, nie je to vec nikoho z nas a nemuseli by sme sa do toho starat.

danuska123

aaa dost! naco hadky ? naco niekto sudi niekoho ktooo ani ho nepozna ? z prispevkou na tomto fore? a vraviet ze lenuliatko nevie co je to zivot ?vobec si nemyslim.aj ked LENULIATKO je mozno mlada ale podla mna je to uplne vyspela DOSPELA ZENA, ktora ma milujuceho muza vedla svojho boku a krasne dieta.zavidis jej jej zivot? ze je stastna ? myslis si ze nic nevie o zivote ked dokaze mat tak pekny vztah,lasku a dieta z lasky? nie kazdy kto nedrel do krvi nemusi hned nevediet o com je zivot.niektori sa maju lepsie niektori nie ale to neznamena ze nevedu plnohodnotny zivot pretoze ti co nasli v zivote svoje stastie podla mna maju svoje ludske hodnoty na spravnom mieste.a ,,pre lenuliatko,, tych par tisic podla mna lenka myslela tak ze radsej byt s babatkom ako sa obetovat nebyt s vlastnym dietatom len fakt pre par tisic.necitam tuto temu, sem tam preletim rychle ale podla mna dominiku podpori rodina. netreba nikoho urazat, osocovat, vraviet veci ktore pravdou nie su.ak nepozname cloveka netreba utocit.ak clovek ma iny pohlad na svet, subjektivny je to jeho pohlad.nemozu predsta vsetci zmyslat rovnako.

lenuliatko

najhorsie natom je ze ssi tu nenapisala kvoli dominike ale kvli mne lebo hned v prvok prispevku sa uz domna navazas.keby to bolo kvoli nej hned by si nerypala aj domna.

malickasom

baby mna tiez zivia moji rodicia, nie som z bohatej rodiny, nemam deti,nemozem povedat zeby som zazila taku zivotnu situaciu, ale to co pisem, sudim podla mojich rodicov, ze ti by mi daco take nikdy nedovolili!

pre lenuliatko

predstav si ze som na materskej studujem externe skolu a žijem s toho čo si zarobim a manzela mam a tiez pracuje. pracovala som dlho a tvrdo aby som si mohla otvoriť vlastnu prevadzku a teraz sa venovať dieťaťu a studovať, a ty ako? neni to podla tvojich slov nezodpovedne isť studovať a nechať male babo samo.