Problém s prvým sexoom..

Príspevok v téme: Problém s prvým sexoom..
peteer18

Idem mat 18rokov a sex som ešte nemal lebo chcel som len sex z lásky ale dako to nešlo taq už chcem aj sex .. ale proste volaju ma baby ze pridi pridi bude sex..ale ja sa bojim ci sa tam nestrapnim ked som ho este nemal...taq viem tak zbezne ale nechapem niektorym veciam este.....................:
1,.najprv predohra to viem napriklad ze ma vyfajci ale potom ked sa spravim tak budem schopny este aj sex mat snou potom?
2,.po predohre nasadim kondom a idem do nej..urcite sa spravim velmi rychlo ale budem robit to co som tu cital ze pockat prestat ked to pojde na mna a potom pokracovat o par sekund.
3,.a ked ush nebudem vladat taq proste neviem ci sa mam spravit do nej aj s kondomo alebo vybrat ho von a kondom dat dole a vystriekat sa do nej
4,.a este jednu vec enviem ako sa prejavuje to ked sa ona spravi..proste mi striekame a zeny co? ..
PROSIM PORADTE :)
3,.

aluska

peter to si robis srandu??ty kokos 18 rokov a chces si nasadit kondom a potom si ho dat dole a vystriekat sa do nej?ty truba a naco si ho potom davas?ja som myslela ze kondom je na ochranu pred otehotnenim a nie na zlepsenie sexu...ty radsej nesexuj, aby si nahodou omylom nepocial dieta, pretoze s takymito vedomostami je to vysokopravdepodobne

Kika 2345

Ahoj, chcela by som sa opytat na to ako predist potrhaniu pokozky pri velkych pyskoch a tiez na spodu pred vstupom do posvy. Stava sa mi to pri predohre - pettingu a niekedy aj pri pohlavnom styku...

?no

preco mu radite blbosti aby sa do nej spravil ? chudak chlapec..potom tu bude pisat ze ci nemoze byt tehotna ked sa do nej spravil a co ma teraz robit...
Chlapce radsej nesexuj mas na to este dost casu..lebo ako pozeram tak 18 este nemas urcite

barunka

Rada:
1). Predohra, do mas pravdu. Najdolezitejsie je, aby ta vyfajcila, lebo bez toho to jednoducho nepojde. Takze musis na tom naliehat. Jej nemusis tak vela robit, zeny sie su narocne.
2.) Potom nasadis kondom, to je jasne, ale radsej si to vopred vyskusaj, aby si sa nestrapnil. Najprv ho odbal, nafukni, ci nie je nahodou deravy a hor sa do akcie
3) Ked to na teba pride OKAMZITE prestan, to ti pomoze, aby si sa rychlo nespravil, jasne, ze kondom daj prec, vsak chces si to predsa uzit, a SPRAV SA DO NEJ. Zeny to jednoducho miluju, ver mi
4)A ako zistis, ze sa zena spravila? Musis jednoducho dokoncit bez toho kondomu a ona by mala byt z toho hotova. A ked sa nespravi, tak potom skus anal, staci aj prstom. Zeny su z toho mimo.
GOOD LUCK!

takze

O moj boze! Ak chces mat sex, nikdy to nerob tak, ako si to napisal, preboha.
Jasne, prv je predohra, ako bozkavanie, dotyky,hryznie(jemne) ale nechapem, preco by ta Ona mala vyfajcit?!Co keby ty si vyfajcil ju?
Niektore baby maju radi dlhe predohry, to sa tyka aj mna. Snaz sa tu predohru pretahovat a ked to uz nebudete vladat viac udrzat, tak ju popros, aby ti navliekla kondom a jemne do nej vojdi. Najprv pomaly von a dnu a potom to zrychluj.(popri tom, pozoruj ako sa tvari ona, ci jej to nie je neprijemne)a hlavne, neboj sa jej spytat co jej robi dobre a co nie. A potom to uz pojde samo. Nic sa neboj ak prvy krat nedosiahnes ty alebo ona orgazmus. ktovie, mozte to skusit o niekolko hodin neskor, ak budete mat chut :)

jaja

Tak tento mlady potrebuje veru radu :-) Neverim, ze ma 18, adhadujem na takych 16. A ozvi sa nam ako to dopadlo, som velmi zvedava ako sa strapnis :-)))