RNG ty mi urcite dobre poradis! piste seciiiiiiiiiiii

Príspevok v téme: RNG ty mi urcite dobre poradis! piste seciiiiiiiiiiii
redsun

ahoj RNG vies noo chem sa ta opytat co som si spalil kozu ....tak kozna mi povedala ked sa mi to zahoji pojdeme liecit akne !!! ale taka vec ze chce mi dat tableky niecko ako ROACCUTANE ma to liecivo isotretinoinum (izotretinoín) ale proste mam obavy ma to milion neziaducich ucinkov nevedel by si nato nieco poradit brat to nebrat to skusis neskusit alebo sa nato vykaslat prosim ozaj potrebujem dobru radu !!!

RNG

lizanka, tie skodlive oleje mas zabudovane v celom tele, v kazdej bunke. Samozrejme zbavit sa kil skodlivych olejov trva dlhe mesiace!
To je cely regeneracny proces.

redsun

ja viem :(:(:( snazim sa nejem ani sladke pijem ten zihlavovy caj ale ked doma musim jest vsetko co je na obed a nemozem si vyberat :(:(:( prosim ta a kde si mozem kupit ten KOKOSOVY OLEJ lebo v lekarni ho nemaju mozem od teba ? co to stoji ?

RNG

co tak zmenit stravu, vylucit rastlinne oleje a masla okrem panenskych, stare syry a rozne tazko stravitelne jedla, vyprazane a jest viac zelenin.
Pit zihlavovy caj, hlkavne z korenov, brat zinok na acne, pouzivat na plet na noc kokosovy olej s par kvapkami GSE a ked chces experimentovat s cesnakom, dobre si ho rozried v oleji(kokosovy, olivovy) a po case sa ti to upravi. Samozrejme kym sa telo zbavi znicenych olejov, to bude nejaky cas trvat.
Neocakavaj odomna, ze schvalim nejaky skodlivy chemicky zamorujuci liek.

MiracleOfTrue

roaccutane by sa mal brat denne 1al. 2 tabletky tusim...tento liek ma aspon podla mna viac neziaducich ucinkov ako ziaducich skus si dat jednu tabletku a uvidis co to spravi...