vztah na dialku,co myslite?

Príspevok v téme: vztah na dialku,co myslite?
netrebaa

ahojte ,...nejdem sem pisat vek iba tolko ze 18 som uz mala davno,viem asi to bude zvlastne,ale da sa zalubit cez internet? bojm sa toho ze som zalubena do cloveka ktory byva na druhom konci slovenska.... stale si piseme , smskujeme, volame , posielame fotky.mame sa aj stretnut,ale neviem ese kedy,nema vela moznosti chodit do nasho mesta.škola a tak dalej,okrem tohbo vela inych povinností.on to berie takisto ako ja.je to zvlastne ale myslite ze to ma nejaku sancu?dokonca mu aj verim.cítim sa fajn,ale je mi velmi smutno ze je tak daleko,chyba mi.myslite ze to ma nejaky vyznam? ze sa to da vydrzat, prekonat vsetky prekazky,aj keby sme mali byt solu len raz za mesiac? da sa to? asi som zalubena,len to neviem este na 100%

baška :)

no..ja ta nechcem odrádzať, ale mne napr. tá ďiaľka vadí. Záleži to od teba- aký typ človeka si. U mna je to tak, že ked niekoho milujem, tak s ním chcem byť čo najčastejšie a užívať si ho každú jednu voľnú chvíľku. Medzi mnou a mojím drahým je 30 km (ZA-MT)a vidíme sa ako kedy- priemer dvakrát do týždna. No strašne si chýbame...aj keď je to "len" 30km.
No tebe držím palce- možno ti vzťah na diaľku bude vyhovovať- nebola by si jediná :)

veverqua

Ja som bola s priatelom odlucena dva roky,kedy sme boli striedavo v zahranici, sice s prestavkami a tiez sme fungovali len na skype kazdy bozi den, a prezili sme. a dnes je z nas nerozlucny par. Ja si myslim, ze pokial je ta "dialka" len v ramci slovenska, vobec nezufaj. horsie by bolo, keby bol cudzinec, obaja by ste boli z odlisnej krajiny mozno kultury. a ked to s priatelom budete aj do buducnosti mysliet vazne, a je tam perspektiva, ze raz spolu budete v spolocnej domacnosti, tak naopak si myslim, ze teraz je dobre, ze spolu budete menej, aspon sa navzajom nezunujete a stale budete po sebe tuzit a tym este predlzite sladke obdobie zamilovanosti. takze smelo do toho. drzim palce

palacinka

ja som trosku podobny pripad, studujem na vyske cize uz mam urcity vek aby som vedela ze to nie je len taky rozmar.. a proste zalubila som sa do jedneho chalana ktory je teraz prec, v zahranici a ja tu doma, sme sice z rovnakeho mesta ale momentalne nie sme spolu, uz par mesiacov ma "drzi pri zivote" skype a nase vecerne telefonaty..ale ked ja ho lubim a proste viem ze nam to vydrzi a uz len cakam nato kedy pride a budeme spolu..a co sa tyka teba tak si myslim ze ty si na tom celkom fajn, ved vidiet sa mozete aspon raz mesacne a ked sa dvaja maju radi a chcu byt spolu tak sa to da nejak vyriesit..a mimochodom aj my sme sa zoznamili cez net:)