Neuróza

Príspevok v téme: Neuróza
kvantita

Stalo sa Vám niekomu, že sa Vám dlhodobý stres prejavil bolesťami v krku, pocitom dusenia, guče, raz pri jamke, raz okolo ohryzka, raz vpravo, raz vľavo? Je to neuróza? A ako dlho Vám to trvalo? Alebo ak ste mali z psychiky iné zdravotné ťažkosti, dostali ste sa z toho len tak, že ste sa ukľudnili a prestali pozorovať? Ako dlho Vám to trvalo?

kvantita

Fidora, a ako dlho už mávaš tie stavy? Myslíš si, že je možné vyhodiť to z hlavy a nemyslieť stále na to, že cítim niečo v krku? Mne to trvá asi od júna. Výsledky od krčného a na štítnu žľazu mám v poriadku, takže je to skoro určite psychika.

fidora

ahoj kvantita....to čo tu opisuejš sú jasné príznaky....psychického pôvodu..buď rada, že máš"" len to..mne sa stres prejavuje sťaženým dýchaním..., bolesťami na hrudníku, závratami..a najhoršie je, že ma veľmi bolí srdce..akoby som tam mala kameň...a často ma aj pichá srdiečko..., mám prolaps mitr,.chlopne..stále sa bojím, že je to srdce..aj keď obvodný lekár mi vraví, že je to psychika..ale ktovie..pekný dník..skús nejaký čaj na ukľudnenie..príp.vyhľadaj lek.pomoc......paaaa