prosim pomozte mi!!!

dd

no neviem..ako pisala liana, moze to byt vselico..ale ja keby som na zaciatku tehu zacala krvacat, tak som v momente naklusana na gynde, ani by som nikde nepytala o radu, co to moze byt..my to na sone nevidime, co to znamena..a ako ja zvyknem hovorit:radsej zbytocne spanikarit, ako si potom buchat hlavu o stenu...

liana

Ja pomaly uz nepoznam ženu, ktorá by na začiatku nekrvácala. Min. 4 z 5tich. Znamená to od: nič sa nedeje, cez: menštruuješ aj keď si tehotná, alebo nie si tehotná, až po: začínajúci potrat. Takže si vyber :O) Až čas ukáže. A ešte niečo, ja keď som bola v 7mom týždni s podobným problémom na gynde, nechali si ma tam týždeň ležať. Ale nepotratila som. Držím palce.

1eny1

Miška, dve mesiace ešte môžeš dostať. ak si čerstvo tehotná (do mesiaca) tak ešte to môžu byť posledné kramy. Vlastná skúsenosť

lenuliatko

fiha.tak bud test ti ukazal pred 2 tyzdnami zle alebo je to zacinajuci potrat alebo este taka vec co som niektore baby vraveli aj tu na foru ze niektore mali napr.prve dva mesiace tehotenstva normalne menstruaciu a niektore aj dlhsie.v kazdom rpipade to nie je nic dobre.mala by si zajst na gyndu.drzim palceky :)

miska

ahojte potrebovala by som poradit mam24 rokov a uz 2rocneho syna.Pred styrmi dnami som si robila test a ukazalo sa ze som tehotna ale dnes rano som vstala a mala som na gatkach krvavy flak.prosim pomozte mi ak viete co to moze byt

lenuliatko

kikusa len pokoj.dufam ze cislo za menom nenaznacuje kolko mas rokov:D
no s otehotnenim je to tak.otehotniet mozes ak sa do teba priamo urobi ale aj z takychtzv kvapociek lasky ktore obsahuju obcas spermie.ale to nebude tvoj pripad urcite.bol v tebe kratko.neboj sa.NABUDUCE ALE OCHRANU!