Bojim sa milovat s mojim priatelom

Príspevok v téme: Bojim sa milovat s mojim priatelom
nezabudkaa

Ahojte,viem ze je to blba tema a vacsina z vas ma kvoli tomu zdzube,ale aj tak.Mam 18 rokov a uz dlhsi cas priatela.Chcela by som sa s nim milovat,ale velmi sa bojim,ze zlyha ochrana.Uz sme to dvakrat robili,ale vzdy som mala priserny stres,ze co ak sa nieco stalo?Pouzili sme kondom,ale ten sa nam vzdy zvlieka.Nechcem otehotniet,hoci mam deti rada,ale v najblizsich 10-tich rokoch ich netuzim mat.Chcela by som sa najprv venovat skole a tak,ale to nie je podstatne.Proste myslite si,ze je moj strach opodstatneny?Co robit aby som neotehotnela?A aka moze byt pricina toho,ze sa nam kondom zvlieka?A tabeltky si nemozem predpisat,lebo moja mama nesuhlasi, ze mam priatela a nedovolila by mi to.Prosim vas,neporadite mi nejako?Velmi svojho priatela lubim a chcela by som sa s nim milovat bez strachu z otehotnenia.Nejake rady?

marv

nie je to jedno? mala by to povedať mame,a čo ty vieŠ možno mala prvý sex v 17... ide o to že tabletky nie sú lacné, chce to nejaké parental donate

nezabudkaa

Cize ak by som pouzivala tabletky+ by sa priatel do mna neurobil,tak by som mala byt kludna?Nemoze sa nic stat?

jajka001

nezabudka, najspolahlivejsia antikoncepcia / okrem uplnej sexualnej abstinencie/ je hormonalna antikoncepcia, ak ju spravne pouzivas. prerusovana suloz spolahliva nie je a aj kondomy su rizikove. ak nechces mat dieta a potrebujes mamin suhlas, tak jej to radsej povedz, urcite to pochopi, lepsie ako riesit potom nechcene tehotenstvo.

reee

ved nemusis klamat mame,kludne jej vyklopze si ich ides dat predpisat a hotovo .to ze s tym nesuhlasi je jej problem,ved sa zmieri,nie je na tom nic zle

nezabudkaa

Viem,ze mama to nemusi vediet,ale nechcem jej klamat.Mam s nou dobry vztah a proste ja neviem klamat,urcite by na to nejako prisla,proste bez jej suhlasu si tabletky nechcem dat predpisat.No tak aspon vidim,ze nie som jedina,ale dost ma to stve.Velmi by som to uz chcela,ale strasne sa bojim.A myslite si,ze keby som brala tabletky a priatel by sa neurobil do mna,tak ze by to bolo spolahlive?Lebo s kondomom uz nechcem,zda sa mi byt velmi nespolahlive.

maira

sice uz som v \"inom veku\" ale presne si viem vybavit tvoje pocity, tiez som zazivala cosi podobne strasne som sa bala co keby sa stalo to co este nechcem... mala som priatela ktory hoci bol ten \"pravy\" stale som mu \"pri tom\" pripominala \"uz? uz? uz?\" skratka davat si pozor ale chce to zodpovednost aj od partnera a taka mozno uz prekonana teoria je mat styk s potencialnym otcom mojich deti... mozno dnes su modernejsie nazory...

1eny1

samozrejme, že strach je a bude, keďže nechceš bábo. skús tabletky, mama sa nemusí dozvedieť. A ak mate problém s kondomom, skús vyskúšať inú značku.

maira

sice uz som v \"inom veku\" ale presne si viem vybavit tvoje pocity, tiez som zazivala cosi podobne strasne som sa bala co keby sa stalo to co este nechcem... mala som priatela ktory hoci bol ten \"pravy\" stale som mu \"pri tom\" pripominala \"uz? uz? uz?\" skratka davat si pozor ale chce to zodpovednost aj od partnera a taka mozno uz prekonana teoria je mat styk s potencialnym otcom mojich deti... mozno dnes su modernejsie nazory...

linda5865

Ahoj nezabudka viem presne co ta trapi takym niecim som si aj ja presla v 20ke.
Mala som priatela a pomilovali sme sa az po niekolkych rokoch chodenia.:0)
n ostale to bolo zo strachom co ak nahodou....hmmm neviem na to liek a asi ani nik iniii nas to preslo az po svadbe ked sme sa rozhodli mat babetko...
takze az to bol liek na nas strach...
je pravda ze na tabletky ti suuhlas mami netreba no na druhej strane niesu ani tabletky 100%rieseniiim...
poznaaam mnoho kamaratok ktore uziiivajuuu tabletky a napriek tomu sa miluju so strachoom a pouziiivajuuu aj kondomy...jednoducho strach je prirodzenyyyy ved robiiime nieco co sa nemaaaa :) tak sa aj bojiiime toho co by nas mohlo odhalit hmmmm tak drziiiim palce a spravne sa rozhodni ...