nechcem byt zla:-(

Príspevok v téme: nechcem byt zla:-(
mirka111

ahojte vsetci,noo mam taky problem.asi to bude nejaka choroba psychicka,ale chcela by som vediet ine nazory.no mam priatela,je velmi dobry,ale velmi casto sa hadame.hadame sa preto lebo mna nastve aj nejaka malinka somarinka a potom vybuchnem,som zla,nervozna a neviem sa ovladat.velmi na neho kricim.bojim sa ze ma preto prestane mat rad a rozijdeme sa.velmi ho milujem.a chcela by som nejaku radu ako sa ukludnit alebo nieco len uz napiste.dakujeeeeeeem veeeelmi moc

mirka111

n..:preboha to by ma ani v sne nenapadlo ze to moze byt z antikoncepcie.dakujem skusim sa porozpravat s gynekologickou a potom to asi vysadim a uvidim co to spravi.fakt dakujem

[zruseny13]

Ahoj mirka, ja mam taky isty problem presne čo píšeš ty :(( aj dnes som vybuchla len pre totalnu blbost....a ked sa na mna moj priatel nahneva že vybuchnem tak sa zase rozrevem...mam to také nevyvažene že až hruza :(:( už neviem čo so sebou ach jaj :(

n..

ahoj.... choj za gyn. a zmen si hak alebo ju na chvíľku vysať bo to máš z antikoncepcie:) je to vedlajší učinok že si takto podraždená,.... a výbušná to sú hormoný toto je normálne takže lekár to s tebou prediskutuje alebo ju jednoducho vysaď ..... a uvidíš po takých 4-5 mesiacoch či to prešlo(preto 4 mesiacoch..aby sa ti z tela odplavili všetky učinky z antik.) tak sprav toto než prísť o chalana:)

mirka111

radufun:a este som zabudla napisat ze ano niekedy som ziarlila ale teraz to uz nieje take zle skor s tym hadanim je to horsie.

mirka111

radofun:no ved to aj ja sa mu vzdy ospravedlnujem.no keby som sa neospravedlnila tak by to bolo este horsie.a ja by som sa nechcela ani rozist a ani mu to nepripominam ale jemu sa to uz nepaci a vidim na nom ze to uz neje take ako niekedy.preto sa bojim a nechcem byt taka...

radofun

No moja je na tom tak ako ty. ale ja sa na nu nechcem preto vykaslat. To skorona mi stale hovori, ze sa nechce hnevat, ani hadat a ze radsej odide, ak ma trapi, ale ja nie som vobec nestastny same si to kazite. cim viac na to myslite, ake ste, tam castejsie to na vas pride. ale ja to zvladam. to ona sa mi stale ospravedlnuje. neziarlis? abo co? ved nejaky dovod to mat musi. ja som na to tiez neprisiel, preco. na to musite prist vy.

mirka111

ja vam dakujem vsetkym...mate pravdu ze asi aj on potrebuje troska volna a ja sa musim troska prekonat.len to je dost tazke...a potrebujem nieco co by ma od neho trochu odputalo.len neviem co