SOM NORMALNA??!

Príspevok v téme: SOM NORMALNA??!
wicky

Awojte, newiem mozno mi tu niektori z nas poradii alebo sa najde niekto co preziva to iste alebo sa mu to uz stalo. Proste som normalna baba ktora mala uz nejake tie vztahy s chalanmi nebolo ich az thak vela a povedala by som ze neboli az thake vazne. Mozno jeden, ten posledny bol trosku vaznejsi...hovorim to len z mojej strany pretoze ten chalan bol super, mily pekny atd. len ja vzdy som cela bezseba ze konecne som nasla nejakeho super chalana, mam ho rada mozno mesiac citim ako mi na nom zalezi a potom to nejak vyprcha. Stalo sa mi to asi 2 krat a ja uz newiem co mam robit so sebou. Wem vobec milovat niekoho? Je to thake proste vzdy wed viete spoznate sa s niekym,paci sa vam atd az mate pocit ze sa snad zalubite je vam uzastne, ale potom v mojom pripade uz nic necitim a len trpim v tom vztahu a sama seba sa pytam lubim ho? nelubim ho? co sa stalo? omrzel ma? Prosim vyjadrite sa niekto lebo ja toto uz nechapem..a teraz tak isto spoznala som sa lespie s jednym kamaratom on ma ma velmi rad, a aj ja jeho je mi s nim dobre pritahuje ma, lenze povedala som mu ze do vztahu nechcem ist lebo sa bojim, toho hnustneho pocitu a tych otazok zase..lubim ho?? uz ma omrzel?? je to asi choree =((( nechapem vazne...

wicky

no jasne ze sa to da, len ktovie ci sa toho niekedy dozijem, niekedy mam pocit ze newiem lubim, ze neiwem mat naozaj rada..aach jaj..Noonaa no thak ti drzim palce nech ti to dllho vydrzi =)

noonaa

ze vasen pominie? ked sa budete obaja snazi,nepominie....vsetk ykamosky ma o tom presviedcaju,...najprv,ze po 3 mesiacoh to pominie,potom ze po pol roku to isto pominie, ze po roku.....no lenze my sme spolu uz dva roky, co nie je zase pol zivota,ale myslim si,ze vasen a radost zo vztahu sa udrzat da,,nie na takej urovni,ako prveho polroka,ale urcite sa to da

tomiboy

a co si cakala ze budes blaznivo zamilovana cely rok ? Po par mesiacoch vasen pominie a vztah bezi uz len na tolerancii,priatelstve a zo zvyku kim to dakoho nenasere a neskonci to.

rodrigez

To v jakom jazyku si pisala? Co si polka? Kua... a nestresuj, je to normalne, pochopis az ked najdes spravnu osobu... Hlavne sa zacni vyjadrovat ako clovek...

zablokovana

ahoj...akurat som tu zalozila dost podobnu temu z coho vyplyva ze mam podobny problem...moja tema je: som divna...tiez sa snazim to zmenit ale zatial mi to akosi nejde...stale mam nejaky blok v sebe...