ANAL show

marisssa

alexandra86-- to ti tam ako vsunie vsetky, ze? ja si to teda neviem predstavit..a to ti tam vnutri neprekaza, nezavadzia,ked su tam vsetky?:-)))

alexandra86

odporúčam vyskúšať analne guličky. My sme si s priatelom objednali strednu velkosť, kde priemer jednej bol 2 cm a bolo ich 6 pospájaných v jednom. Páčilo sa mi keď mi ich parner pekne po jednom vsúval dnu a potom vyťahoval naspäť. Keď sme to zopakovali viackrát, už som velmi chcela tam cítiť jeho mužnosť .

marisssa

hadiatko--hadam len vies, ze v analnom otvore je najviac bakterii?!mozno to klistir vyriesi, ale tym by som si nebola uplne ista..no ja by som to urcite takto neriskovala...
ale sto ludi, sto chuti...

hadiatko

marisssa čo vy máte stále s tými infekciami? Analny sex = max. čistota. Isté riziko tam je ale ak chcete sex len cez igelitový sáčok, nik vám to neberie.Ja robím klistír, prípadne bylinkovy klistír, dám si spršku, navoniam sa všade a vôbec nemame problém s infekciami. Stáť sa to môže ale chvála bohu zatial rok a pol sa nič nestalo.

marisssa

mario88888--noo ja nie som exte ziadna expertka, ale dakujem za privitanie
:-)) hadam onedlho aj ja budem.
matkoo23-- ja to tiez chcem velmi spravit priatelovi,ale on mi nedovoli ani len nahliadnut,nie este mu tam vopchat prstek:-)
hadiatko.-- trosku nechapem:on ti lize "muslicku" a vravis, ze sem-tam zabludi aj k ritke.a potom sa zas vrati k muslicke??pre boha, ved ti akurat prenesie infekciu poriadnu!

mario88888

jajka21: gel s lidokainom. Dajú sa volne kúpiť 5% a 10% s väčším umrtvením. Pôsobí to niekolko minút.

nikusinka25

ja nedávam žiadny tip ale raz by som chcela skúsiť dvoch chalanov naraz. To by bola schow, že mario? :-))