fotky bývalky

uhlie

Podla mna by si teraz mala zacat byt hystericka, lebo ludia si predsa nemozu len tak dovolit mat fotky byvalky. To co si nejaky robot s nizkym IQ, ze ti musia ostatni radit, ako sa mas chovat?

isabella

rada, nemas pravdu, keby som mala na to sklony tak mi to vadi hned a ja som taka nikdy nebola, praveze preto, ze som aj ja predtym mala dlhy vztah viem to pochopit, minulost je minulost... ale fotky by som nevymazala ani ja a ani on... ani to jeden od druheho nechceme a dokonca sa o mynulych vztahoch dokazeme normalne porozpravat... predsa, to, ze k nej uz nic neciti musi dobre vediet prave jeho partnerka...
a uprimne z casu na cas som si aj ja pozrela jeho stare fotky... preco? pretoze napr. oni boli v turecku a ja som tam este nebola, to ze bola na fotkach byvalka? ved to je samozrejme, nepojdeme sa predsa tvarit, ze sme nikoho predtym nemali... a ja si neviem predstavit ako by ste nejakemu chalanovi zdovodnovali, ze si ma vymazat fotky z dovolenky... a pod.
adamkrt, dakujem.

AdamKrt

isabella - to vystihla uplne presne. Minulost je minulost a nemal by byt problem ani s fotografiou, ani sa o minulosti /byvala, byvaly/ normalne rozpravat.

isabella

baby, ja vas vobec nechapem, pokial sa k nim stale zbozne nevracia, su niekde zalozene, tak vobec nechapem take reakcie, ze "moj by take nemohol" a pod., moj mal predtym 6rocny vztah, ja som mala predtym 4rocny... snad odo mna nikto nebude chciet aby som vymazala 4 roky svojho zivota a on 6, to je absurdita... ak su to chvilkove vztahy tak je to jedno aj jemu, ale ak nie tak je na mieste sa do toho nestarat a nechat tomu cloveku aj moznost zaspominat...

jedinymaznacik

no nicka, tak to nie je ziadna vyhra ked ma tvoj priatel fotky byvalej a aj videa, ja by som to urcite nedovolila a ani moj priatel by to nemal, uz len z ucty ku mne. ale kolko ludi tolko chuti no.

a aandrejkaa...ved ako tu uz bolo povedane, su to spomienky, aj mne by to vadilo, vadia mi aj fotky, na ktorych je s nou, este zo stuzkovej =), ale nevyhadzujem mu ich, to by bolo z mojej strany fakt prehnane...porozpravajte sa

nicka

moj frajer ma dokonca nahe fotky svojej byvalej aj videa a tak. niekedy mi to dost vadi a niekedy je mi to uplne jedno. ale keby to nemal tak by som bola najradsej to je jasne:)

rada

mne osobne by sa to uz nepacilo. Radsej nic nevediet a zbytocne sa netrapit. Hlavne si to vyjasnit, ze to nic neznamena a bodka.

rada

mne osobne by sa to uz nepacilo. Radsej nic nevediet a zbytocne sa netrapit. Hlavne si to vyjasnit, ze to nic neznamena a bodka.