Chcem byť letuška

Príspevok v téme: Chcem byť letuška
dievčinasosnom

Veľmi by som chcela byť letuškou, lebo v mojej budúcnosti by som nechcela len sedieť na jednom mieste. Chcela by som cestovať a spoznávať ľudí, učiiť sa nové veci, o kultúrach a tak ďalej :)
Viem, že na to treba vedieť dobre po anglicky, a ďalší jazyk je výhodou. To je akurát pre mňa, lebo som na jazykovom gymnáziu a učím sa angličtinu a nemčinu. A mám z nich celkom dobre známky. No a na nete som čítala, že treba vediet plávať-to viem :), byť milá a príjemnaa a komunikatívna- až na tú komunikatívnosť, ale myslím že to by sa po čase spravilo :) odporúčaný vek budem spĺnať o štyru
i roky, pas sa spraví :) ale z vety "schopnost samostatnej orientácii v zahraničí" mi behá mráz po chrbte :) no po prvý krát by som asi mierne spanikárila, ale potom by to už šlo. A ešte treba mat niečo aj so psychológiou, aby som mohla upokojovať pasažierov že sa ani nehodou nezrutime do rozbúreného oceána. To jedine som si istá, že by som zvládla

viem že letušky nelietajú po celom svete, ale že napríklad rok lietajú len na jednej linke, z jedného miesta na druhé, ale aj tak sa mii to páči:) Prosím vás teda ak je tu niaka letuška nech sem napíše a popíše niečo o tom :)
A len pre info:toto nie je len sen 14ročného decka. Sice som už vela krát zmenila moj nazor na idealne zamestnanie, ale nikdy som sa o žiadne z nich nezaujmala tak ako o toto :)len dufam ze mi to vyddrzi :)

TAK PROSIM PISTE!!!

aaaaaaaa

Pre mladu babu je to predstava idealneho zamestnania ale podla mna to az take super nie je. Je to vlastne casnicka na palube po lopate povedane. A nemysli si ze uvidis cely svet pokial budes lietat pre slovensku spolocnost. Budes mat jeden let za druhym, odkvacnes unavena na hoteli aby si sa par hodin vobec vyspala, nie to este chodila po meste a pozerala pamiatky :)
Dolezite kriterium na poziciu letusky je tzv. prijemny vzhlad = dobre vyzerat, vediet cudzie jazyky, mat dobry zdravotny stav a este zopar veci co si spomenula. Nelieta sa len na 1 linke, da sa to zmenit. Dokonca si mozes vybrat miesto odkial kam chces lietat (Ryanair).

malinka

ajooooooooj aj mna by toto zamestnanie veľmi bavilo...tiež to bol moj sen, lenže ja nemám na to výšku takže tak..držím ti palce pa