Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

lulu22

a kočky, kde kupujete hennu? v drogerii či kde? tiež rozmýšlam vyskúšať nejakú hnedú, na zvýraznenie farby mojich vlasov.

lauder2

No moje vlasy sú asi takejto farby, no prirodzené, bez farbenia:

www.google.sk

Vážne mi to teda chytí na zeleno a nevymyje sa? Má niekto skúsenosť?

danielaaa

do popolava zabudni.......ja som mala biely melir ale uz som nechcela farbit tak som dala bezfarebnu henu a to co bolo este biele je do zelena, ma to taky nadych bohuzial.....on je ako bezfarebna ale mozno na tmave vlasy nie na blond, teraz musim ist farbit, lebo mam krasne zelene odlesky

lauder2

Ale snáď neostanú zelené? Trošku odtieň do popolava by sa mi aj páčil, ale zelený už teda asi nie :-) Vymyje sa to? Či to radšej nemám ani skúšať? Ď.

lauder2

Ja by som tiež mala otázku; ak mám prirodzené blond nefarbené vlasy a použijem tú bezfarebnú hennu z DM, nechytia žiaden odtieň? To by som nechcela, no niekde som sa dočítala, že by mohli ísť trošku do ryšava.. Viete mi poradiť? Ďakujem

danielaaa

Dievcata chcem sa opytat ak mate s hennou skusenosti, mozem si zafarbit vlasy po henne,ak som ju pouzila 3 krat po dobu 1 hod. naposledy pred 3 dnami?? pouzivala som len bezfarebnu henu

[zruseny1]

škoda že si nepovedala skôr, by som ti zaslala moju nepoužitú..ale tú som akurát v piatok odoslala tu jednej kočke z fóra..potrebovala som sa toho zbaviť, lebo mňa tie experimenty stále lákajú :)
no ale u mňa červená už nehrozí..už stačilo :)
ale ty skús..budeš mať zdravé vlásky:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prirodna farba na vlasy - Henna - Fórum - ZDRAVIE.sk