Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Heatherka

baby dlhe roky som si farbila vlasy chemickou farbou ale strasne mi zacali padat. pred tym som mala vlasy take normalne so sklonom ku masteniu. teraz som po prvej henne a zacali sa mi robit suche loziska lupin. tu citam, ze henna vysusuje vlasy to je tym sposobene ??? henovat si vlasy chcem i nadalej, aby neboli suche budem si robit hydratacne zabaly. len sa pytam, ze ci tie lupiny suvisia s hennou, kedze na obale je napisane, ze hennovanie pomaha pri redukcii lupin ... tak teraz neviem, ci to je len mojim samponom alebo co. a co vravite balea sampon na hennovane vlasy? je dobry ?:)
ja si idem dnes hennovat vlasy po druhykrat. kedze mi vadila hennova aroma tak teraz skusim dat aj kakao :) snad budu vonat potom po nom :)

lulu22

a kočky, kde kupujete hennu? v drogerii či kde? tiež rozmýšlam vyskúšať nejakú hnedú, na zvýraznenie farby mojich vlasov.

lauder2

No moje vlasy sú asi takejto farby, no prirodzené, bez farbenia:

www.google.sk

Vážne mi to teda chytí na zeleno a nevymyje sa? Má niekto skúsenosť?

danielaaa

do popolava zabudni.......ja som mala biely melir ale uz som nechcela farbit tak som dala bezfarebnu henu a to co bolo este biele je do zelena, ma to taky nadych bohuzial.....on je ako bezfarebna ale mozno na tmave vlasy nie na blond, teraz musim ist farbit, lebo mam krasne zelene odlesky

lauder2

Ale snáď neostanú zelené? Trošku odtieň do popolava by sa mi aj páčil, ale zelený už teda asi nie :-) Vymyje sa to? Či to radšej nemám ani skúšať? Ď.

lauder2

Ja by som tiež mala otázku; ak mám prirodzené blond nefarbené vlasy a použijem tú bezfarebnú hennu z DM, nechytia žiaden odtieň? To by som nechcela, no niekde som sa dočítala, že by mohli ísť trošku do ryšava.. Viete mi poradiť? Ďakujem

danielaaa

Dievcata chcem sa opytat ak mate s hennou skusenosti, mozem si zafarbit vlasy po henne,ak som ju pouzila 3 krat po dobu 1 hod. naposledy pred 3 dnami?? pouzivala som len bezfarebnu henu