Meno Scarlett

Scajus

Ahojte, volám sa Scarlet a mamina este v pôrodnici dostala jednu strašne hrubú knihu s menami, ona už mala meno vybraté, ale aspoň kukla meniny a tiež oslavujem 4.11. na Karola :) už 22 rokov vďaka mamine, ktorá si dala tú námahu a vypátrala dátum :)

Skajčina

No ja sa volám Scarlett. ja som len teraz nedávno zistila že oslavujem meniny. Bolo to trochu pre mňa čudné preto lebo od môjho narodenia som mala narodeniny aj meniny spolu. A aj mňa nechceli dať pokrstiť Scarlett ale Skarleta ale aj tak som nakoniec krstená Scarlett. A ja mám dosť prezýviek napr. Skaja Skajuška Scaja a tak dalej

skajčina :)

No ja som krstená Skarleta a to preto lebo vtedy nechceli dovolit aby som bola Scarlett...ale mne je to v podstate jedno lebo je to to iste :) prezyvaju ma selijako Skajka,Skaja,Skajčina,Skajuš,Skarlet...som hrda na svoje meno....meniny oslavujem na Karola 4.11. lebo aj minuly rok co sme mali doma kalendar tak tam to tiez tak bolo ;)

scarlett4544

no aj ja som scarlett ale meniny na naše mená neisu je to anglické meno a angličania nemaju kalendár ja . oslavujem na sabínu 27.10

skaja0000000

čaute ja som tiež scarletka a mam svoje meno velmi rada a ne vymenila by som svoje meno za žiadne ine nechcela by som tradične slovenske meno nie že niesu pekne ale nechcela by som žiadne ine a čitala som že skajky su mile pekne a sebavedome dievčata a ženy taj pozdravujem všetky vlasníčky tohto naderneho mena :-D

ivana45

Ak to neurcuje kalendar, sami sa mozete rozhodnut, kedy oslavovat. A nemusite byt trochari, mozete si urcit 2-3 (...) dni v roku. A dalsi rok sa trebars prerozhodnut.
Ja by so to brala !

vcielka maja

Mam dceru Scarlett, ktora ma uz trosku viac rokov - 20. Meniny oslavujeme na Karolinu - 3.6. Volame ju zdrobnelinou Skajka, ked neposlucha - Skaja.
Existuje este meno Skarleta, ale nie je take popularne. Treba si davat pozor na matrike, ako dieta zapisu do rodneho listu.