co si mam o tom mysliet??? poradte

Príspevok v téme: co si mam o tom mysliet??? poradte
hmmm???hmmm

Vcera som nasla priatelovi na azete medzi rp ako napisal jednej babe ci si sa nestretnu a ci si to nerozdaju, ci nema zaujem? a jedna co pisala asi na ploche ze sex za kredit abo podobne... tak jej napisal ci nechce za peniaze... neviem co si mam o tom mysliet... sme spolu vyše 2,5 roka... a ku mne sa správa ziarlivo... ked ma vidi ako s nejakym kamaratom kecam alebo pisem, pripadne volam tak mu to neskutocne vadi... poradte prosim...

ikuska

moj robil to iste...pisal si kadejake veci a povšedal ze to viac neurobi...akoze prestal ziadne erpecky.mne to bolo podozrive a dala som mu archviv pokecu a ked som citala co tam pise bolo mi do placu...zasa povedal ze to bolo len tak ze uz to viac nespravi...nakniec som zistila ze tam ma nic a pisdal tam same uchylnosti....ale uz som to vyriesila a vela veci som zistila vdake jednej babe tu z fora

hmmm???hmmm

no jo viem o com hovoris...len u nas je ten rozdiel ze ja som ho nepodviedla... a fakt teraz nad tym rozmyslam ako to mam riesit...

lola03

nie nevysvetlil setku spinu hodil na mna a zacal riesit mna, na 2. den sa mi akoze ospravedlnil...ja som tomu mojmu dala druhu sancu preto lebo aj on mne dal ked som ho podviedla, inak by som si to velmi zvazila...

lola03

nepodviedol, ale capla som ho na pc ako si pise... a ako pises je taky ziarlivy ako ten tvoj...mozno podvadza ja neviem ...

lola03

stalo sa mi presne to iste, odpustila som mu, mala som mu za co, aj on mne odpustil raz ... stane sa to 2. krat koncim

hmmm???hmmm

no ano ale ked ja som mu to nasla tajne na tom pokeci...v archive rp... nemyslim ze ma dovod ziarlit, ale v poslednej dobe fest ziarli na mojho kamarata... tak teraz nefiem co si o tom mam mysliet....vyhodit na oci mu to nechcem...lebo je to po jednej stranke nefer....ked som sa mu tam hrabala ale islo o to ze my zeny vycitime ked sa nieco take deje..takze to bol jednoducho vnuknuty cit ist a precitat si to...

kla.ra

alebo ma napadlo, urob si nick, stiahni nejaku sexi ale prirodzenu foto z netu, supni ju tam a skus si tam popisat s nim a ak s tym bude suhlasit, tak to rovno skonci..taky chlap si nezasluzi mat kocku

bobrik22

Suhlasim s moniqou, ked je chlap az prilis ziarlivy a casto kontroluje svoje dievca, je to preto, lebo sam sebe neveri, je schopny ju podviest. Hovori sa ze podla seba sudim teba. Ja na tvojom mieste by som sa s nim bud porozpravala, alebo to sledovala dalej... Takyto chlapi sa len tak lahko nepriznaju, az ked ich prichytis budes mat dokaz. Ja osobne by som s takym urcite neostavala