Ma to este zmysel/alebo ako prevychovat chlapa..?

Príspevok v téme: Ma to este zmysel/alebo ako prevychovat chlapa..?
sslnecnica

Uz neviem ci to ma vsetko zmysel..Proste ide o tom, ze sme sa strasne pohadali..On ked je totiz s kamosmi, tak mi nedviha telefon a ja to neznasam a dohodli sme sa, ze nemusi so mnou vykecavat..staci, ked ma zdvihne a povie, ze ahoj, zavolaj mi neskor. No a vcera som mu kvoli niecomu volala a zase ma nedvihal tak som napisala ze co sa deje a on mi odpisal taku hnusnu spravu ze nic-len nema teraz na mna cas bo je s kamosmi..Tak som mu znovu volala, zdvihol ma a sme sa dost pohadali..No a dnes mal prist a neprisiel a povedal mi kopec hnusnych veci, a vlastne on je nastvaty ze chcem po nom, aby mi dvihal telefon a povedal mi ze "kym sa nespamatam, tak pre neho momentalne neexistujem"-koniec citacie..Nerozisli sme sa, to nie..len proste sa so mnou nechce bavit..a ja si zase nemyslim, ze je take nenormalne ked chcem aby ma zdvihol ked mu volam.. Neviem co mam robit.. :((( poradte..Co si o tom myslite vy a co by ste robili?

sslnecnica

Ja viem ze to nemusi pocut..ok..lenze pointa je ze on to pocuje ale nezdvihne..aj mi povedal ze pocul ale "nemal cas"zdvihat a nechcel zdvihat.. Baby nebali..oni su taka "tvrda"partia..Akoze pri niektorych kamosoch ma dviha..ale napr. pri tomto nie..asi by stratil prestiz alebo co..A este skoro vsetci jeho kamosi nemaju baby..

jajka001_

nehnevaj sa ale keby bol normalny tak ti dvihne a povie ti ok moja zavolam ti potom. ja chodim von s partiou chalanov a viem ako myslia a nie je nic divne na to ked frajerovi zavola babenka pokial mu nevyvolava stale. divny je on ked ti to nedvihne jediny dôvod ktory ma napadne je ze bali ine baby

majkaaa

Vieš,ja ak sedím s babami niekde v reštike,bavíme sa,mobil mám v kabelke,tak často ho proste nepočujem. Nechcem tým priateľa obhajovať,ale mne sa to stáva pomerne často,že v tom hluku to zvonenie akosi zanikne a potom nájdem neodpovedané hovory.

sslnecnica

Dakujem za odpovede..len..problem spociva v tom, ze ja neviem kedy sedi s chalanmi..neoznamujeme mi to..ze idem s kamosmi..Proste mu kvoli niecomu volam a neviem ze on sedi..A nevyvolavam mu ked je s kamosmi, praveze kebyze viem ze je s nimi, tak by som mu nevolala pokial by to nebolo nieco dolezite..Lenze ked mu volam ja proste neviem ci je doma vonku alebo kde.. A tiez nechcem, aby ma zdvihol a kecali sme dve hodiny ked sedi..To je prave o tom ze ja neviem ci sedi, a ak ano, tak jedine co po nom chcem, je aby zdvihol a povedal,"ahoj, sedim s chalanmi, zavolaj neskor"..lenze on proste nedviha a mna to stve, proste vidim na cerveno ze sme sa na niecom dohodli, a on to zase tak nerobi.. Inak zatial sa mi neozval ani ja jemu..Super..

bobika 1

sslnečnica,tak ako píše simba, nechala som mu životný priestor, sem tam som mu urobila to isté, nepýtala som sa...chlap musí sám prísť na to čo chce, ak ho budeš do toho tlačiť, bude robiť presný opak.

majkaaa

Ak je s kamošmi,nevolaj mu,pokiaľ nejde o život.Ja keď idem von s babami,tiež nemám rada,ak mi muž volá a povie mi niečo úplne nepodstatné,čo by mohlo počkať aj týždeň,alebo sa ma spýta takú kravinu,kde máme napr.cukor.Chlapa neprerobíš,neprevychováš.Ak ide on von s chalanmi,choď aj ty s babami.

simba1

Aj ja si myslim, ze mu nemas volat ak je s kamosmi a pokial to nie je casto samozrejme, ale ak ide vonku hoc len raz za tyzden, nechaj mu priestor len pre seba a nevolaj mu. Naoplatku mozes aj Ty jemu nieco take urobit, chod niekde von s kamoskami a nedvihni mu a ked sa stretnete tak mu povedz, ze hej volal si ani som si nevsimla, nech vie ake to je, alebo hoc kedy ak Ti vola tak nemusis mu hned dvihnut, aby to nevyzeralo, ze vysis na telefone a cakas kedy Ti zavola.Tak drzim Ti palce

asdf

tazko povedat, ale zda sa, ze mas pravdu ty ;) Otazne vsak je, ako casto mu volas. Ak je vonku s kamosmi, a vzdy mu aspon raz zavolas, tak rataj s tym, ze jeho kamosi si uz z neho robia srandicky :) Nie je to dovod aby na teba krical, ale mozno ak by si skusila naozaj mu nevolat, ak to nema rad, tak by bolo po probleme nie? Mozno on neznasa zase to, ze mu VZDY volas, ked je s nimi...

sslnecnica

Tak uz som tu..no isto bol /je s kamosmi..nepodvadza ma to viem urcite.. Fuj, je mi tak nanic ked na to myslim..kvoli takej hluposti a taka hadka..