gynekologička a bolestive vysetrenie

Príspevok v téme: gynekologička a bolestive vysetrenie
lucia.

Dobrý deň. Vo štvrtok som absolvovala prehliadku u gynekologičky. Som panna ale ona ma vyšetrila normalne cez pošvu s tými zrkadlami. Ked ma vysetrovala dost to aj bolelo, ale ona povedala, že je to v poriadku. Po prehliadke mi nič nebolo, nekrvacala som ani ma nič nebolelo....Co si o tom mam mysliet?.....je možné že už nemam blanu?.....

leerka

lucia, lenze ona to vidiet nemohla...... a ak ti mam pravdu povedat, ja mam chlapa, a somstrasne spokojna.... a preco nie chlapa?hanbis sa?

blanka panenská

určite panna nie si,lebo tie zrkadlá "vytvoria "väčší otvor ako je potrebný na mužský pohl.úd.To by sme boli panny všetké baby a po celý život.

lucia.

aj ked sa nespytala mohla vidieť že som panna....a zmenit lekarku nechcem, lebo su tu len muži..a k nim chodit nechcem. :-(

monday

Myslela som to tak, ze teraz po tom vysetreni uz asi blanu nemas. Predtym si ju mala a prisla si o nu pri vysetreni - mozno.

leerka

tak sa jej spytaj, preco sa ta neopytala, ci si este panna a ja by som k nej asi uz nesla, zobrala by osm si od nej kartu a preradila sa inemu lekarovi.... no ale ak pouzila zrkadla, tak uz panna asi nie si... a krvacat nemusis, ja som pri prvom poohl styku tiez nekrvacala a ani ma nic nebolelo

monday

Podla mna je mozne,ze uz blanu nemas, hoci si nekrvacala. Niektore zeny nekrvacaju vobec, lebo nemaju zilnatu blanu. Ale inak panna si aj tak az do 1. styku.