šúchanie... xD

palkaaa

ako je to normalne moja netreba sa hanbit ja som sa tiez takto suchala v 11 , tiez som nevedela o co ide a sice ani ze prstami to ide tiez ale boli filmy atd tak to prislo samo.. a potom prsty dnu aj ked panna som bola vaaaw to bola paradicka ale prsty az v 14:Dnajlepsie je to s plysacikmi su taký teplucky.. raz ma nacapal brat jaaaj to bola hanba:DDD a inak nemoralizujte tu ostatny ze ste este nevedeli kde co a slabikar si ma vytahova, blbosti, ak mate s tým niekto problemy chodte sa pomodlit

korryy

Ale ľudia...veď je to úplne normálne. Úprimne-nepoznám nikoho, kto neskúšal masturbovať už ako teeneager. Poznať vlastné telo je fajn. A neznamená to, že musí mať s niekým sex...

jasomtozas

Nebudte zas vsetci mudri. v jej veku som to robila aj ja. Nie furt, ale sem-tam sa pritrafilo. vtedy som sa za to hanbila, teraz sa na tom smejem. ved to su pudy, clovek za ne nemoze. no a prvy sex som mala az v 18. a nemozem povedat, ze ma nebavi, lebo som s takymito vecami zacala uz v skorej puberte. holka, skus sprchu, aspon sa tak nenarobis. ale nie furt-viiis, ucet za vodu... peace

hmmmmmmmm

no neviem neviem... ja som v jej veku tiež masturbovala.... ani som nevedela ako sa to volá, či čo to je.... bolo to čisto pudová záležitosť... ale hanbila som sa za to ako pes a pred nikým som sa o tom ani nezmienila...

ach

jako.. tato baba sa vas nepyta co ste robili vy .. casy sa trosku menia.. sice viem ze je dosť mlada ale ked to neni k veci a typu slabikara jej rači neopisujte nato..

x

aj som sa zasmiala ale aj zamyslela....a je to smutne.
Ja som o takych veciach vobec nevedela v tvojom veku,hravala som sa este z hrackami.....dokonca som este nevedela ani v 20 ako je to robit sama.
Nic som nezameskala ani nestratila-mam 33 a az teraz si dokazem uzit vsetko(hlavne vdaka manzelovi)
naozaj pockaj zo vsetkym este si moc mladucka !!!