vegetarianka matkou

Príspevok v téme: vegetarianka matkou
usiko

Ahojte vsetci, som vegetarian uz asi jedenast rokov a buduci rok planujem otehotniet....niekto mi vravi, ze budem musiet jest vtedy maso a lekar mi povedal, ze to nie je pravda. Ako to teda je? Prosim iba o prispevky matiek , ktore boli vegetariankami pocas tehotenstva, ako to ovplyvnilo zdravie babatka....nestojim o prispevky niekoho, kto si nieco iba mysli....citat viem, pocitala som o tom clanky, su vsak rozne, preto potrebujem ludi, ktori tym presli......dakujem

jablonka

moja svagrina je vegetariankou dlhe roky, v januari sa jej narodila zdrava dcerka, tehotenstvo mala bez komplikacii.
zavisi velmi od struktury stravy, cim a ci dostatocne nahradzas zivocisne bielkoviny. tak ci onak, dietatko si vypyta, co bude potrebovat - ci uz z tvojich zasob, alebo na tvojich chutiach. tie tzv. tehotenske chute su totiz len oznamenim, co je potrebne organizmu dodat. takze staci len pocuvat. budete v poriadku, urcite, drzim prsty.

z

ja som nemohla otehotniet ako vegetarian a lekar mi kazal zacat jest chude hovadzie maso a divinu a sup o tri mesiace som otehotnela...zalezi asi aj aku mas krvnu skupinu..vraj vegetarianstvo je vhodne pre Askupinu viac ako napr. pre 0ky...urcite vsak nevadi ak si vegetarianka aj ked ja citim ze mi to masko pomohlo a jem ho aj pocas tehu pre istotu...