hygiena klitorisu

mandarinka

Milos, si sa asi dnes zle vyspal, hmm? Ze si sa ozval prave ty takymto stylom, tak ma to dost prekvapilo. Citujem tvoje vcerajsie slova: "neviem kolko mas rokov,odkial si sem spadla,popripade odkial si usla,no jedno mi je jasne,ze tvoje prispevky uz nemienim citat,pretoze su v rozpore so zdravym uvazovanim,logikou
to nie su fantasmagorie,to su absolutne bludy a ja som uplne nadovsetko stastny,ze nezijem na slovensku,kde sa nachadza taky typ cloveka ako si ty
ja ta nechcem urazit,no mala by si sa dat liecit,zachran sa kym je cas
ako ti to len mohli urobit,preco ta priviedli na tento svet,ty trpis." A dnes napises "tupa slovac si nasla dalsiu obet,na ktorej sa moze vyvrsovat
plujem na vas vy mrchy.." Fakt si sa ukazal... Si si vobec precital, co to tu to dievca predtym pisalo? Sa robis, ze si iny, lebo ty uz nezijes na Slovensku, ze? (mimochodom, ja tiez nie). Ale pritom si taky isty.. Trosku si vstup do seba. Pocul si niekedy taku myslienku, ze najviac ludom vadia na inych ludoch tie vlastnosti, ktore maju oni sami? Skus sa aj nad tym zamysliet... Pa

pele

Vy ste nepochopili ze zuzik111 je uz predtym prispievajuci pseudonym "romka"? Ved je to evidentne ze si z Vas tu robi srandu. Ved taketo nieco nemoze realne existovat, iba ako fantasmagory.

bobika 1

Miloško, ja som mala krásne detstvo a moj partner je so mnou štastny, a na rozdiel od teba tu nikoho neurážam slovami typu mrchy, tupa slovac alebo plujem na vás...takže pomoc psychologa potrebuješ sám, hned tak útočit nie je normálne...pekný den ti želám.

bobika 1

no a na to, že napísala, že ma lepšiu pamat ako dospelí, jej ta pamat zlyháva pri používaní gramatiky...ale Zuzik111 už asi búva, to malé deti zvyknú ked sa unavia....

hroza

Toto je show,kua :-DDDD.Ale musime vsetci ocenit,ze svoj nick si napisala bez gramatickej chyby.Lebo inaksie nie je schopna napisat aní jednu vetu bez chyby.

kadernicka

zuzik ,,,,je uplne jedno ci mas 11 alebo 16,ale byt tebou prejdem si gramatiku od 1,rocnika zakladnej skoly.mozes sa hanbit,a bud rada,ze nemusis uvadzat pravu identitu.to tak pili usi,aj ked neviem asi si tento vyraz este nepocula,lebo pri tvojom celkovom iq by som sa necudovala,.

mandarinka

:DDDD Jaj ale sa bavim... Fakt som netusila, ze "hygiena klitorisu" moze byt taka zabavna :)) Ale nechajte ju, sak ona ani nie je cicavec.. ona sa asi vyliahla z vajca, to jej kotkodakanie tomu aj tak trochu napoveda.. No a pocujte, uz bi ste sa mohly niekto pryznat, ze ste sa pomilyly a klytoris je asi pohlavna zlaza a v starobe ti otpadne, ne?