Mam 20 a moja priatelka 15 ... čo myslíte?

ShaulaThalit

Joooj, chlapče.
Nebudem tu opisovať môj príbeh ale poviem to polopate a primitívne. VYSER SA NA OKOLIE!!!
Ak ju miluješ, tak bravo, milujte sa, ale nedajte sa ovplyvňovať okolím. okolie je na tom zle.

jozko

dakujem vam vsetkym - mate vo vsetkom pravdu ... joj velmi som statny ze ju mam ... a inuška jej rodicia su v pohode - vobec neboli proti, len jej mama mi povedala ze mam nanu davat pozor. hmmm a vieto co je este super? moj o rok mladsi brat chodi s jej o rok starsou sestrou a su spolu o 2 mesiace dlhsie ako my ... tak sme sa aj spoznali - ty dvaja nas vlastne dali do kopy - takze my s bratom chodime za nimi spolu - on je mladsi ako ja a chodi s tou starsou sestrou :)

kačora

nehlad na to co si myslia oni ale na to čťo cítiš ty...a tento koment ti davam len za to ze ja mam 16 a moj chlapec 21 sme spolu 6 mesiacov... moya mama nebola s toho nadsena ale uz si na nho zvykla.. a aj tak 5 rokow nie je až take strašné..kašli na ostatnych keby si mal brat do uvahy kazdeho čo si o vasom vztahu myslia tak by si nebol nikdy štastny...

sasha

je to uplne normalne....ak ju lubis,ona teba a dokazete spolu funogvat tak vek nie je urcite rozhodujuci.... iny je pomer 15 a 30:-)

majkajj

zalezi to od povahy oboch... my mse presne ten isty vekovy rozdiel a tahame to od mojich 15 a teda jeho 20... a sme spolu 5 rokov!