som chronicky neverný

Príspevok v téme: som chronicky neverný
damian

ahojte!le náhodou som sa sem dostal a vidím,že vcelku ma to zaujalo.môj problém je,že nedokážem byť verný.Som 20 rokov ženatý svoju ženu mám rád,je to dobrá mama i žena.mal som množstvo mileniek a stále mám.nie som nič extra,taký normalny chlap.tie baby sa mi niekedy ponúkajú samé.o niektorých manželka aj vedela,už mi to ani nevyčíta,asi si zvykla,alebo čo-nerozoberáme to.mám prácu pri ktorej často cestujem,tak sa vždy niečo nájde.žena odo mňa nechce odísť má pri mne všetko ona aj chlapci(19,16)poznáte niekto takeho muža?

miksinka

pocuj,ale aj ja ti musim hodit kompliment,(nie zeby som podporovala neveru:()))mne sa nahodou pacilo,ako si pisal o tom,ze ked vidis ze nejaka zenska potrebuje pomoc,co sa tyka deti,napr.tak jej pomozes!
a to robi malo ludi....
dokonca poznam taketo "svine",ze ked idu niekam so svojou milenkou,tak jej nie su schopni zaplatit ani cappuccino(nie zeby boli chudobni,ale jednoducho nemaju charakter)takychto ludi by som ...ani neviem co!
takze tebe v tomto smere skladam komplik!!!

miksinka

jej,tak to si ma teraz velmi potesil!dakujem za kompliment,aj ked sa mi to v poslednom case nepozdava!
co mas chripku???

damian

no dobre ešte raz exulzívne pre teba MIXI (teba rád čítam,máš úroveň)-teraz som na PN tak som doma tak asi hej,je to taká pohodička-ako ked bola žena na materskej.A predstav si že všetci čo ma majú radi ma volajú Duško!

damian

no nechajte to už tak. dobre prečítal som si ZA aj PROTI kašlite už na to,ja iný nebudem vidím že nie som jediný...Posledný krát Vám píšem.Nikoho neasúdim všetci máme svoj život viac menej vo vlastných rukách. Prajem Vám všetkým všetko dobré.P.S.To že bol moj príspevok dlhodobo medzi naj.svädčí o tom,že veľa ľudí "bojuje"
s podobným problémom. Ved NEVERA je taká stará ako ľudstvo samo.AHOJTE,VDAKA,Damián (volam sa dušan)

Anka902

betina citala si Damianov prispevok?On sa tej nevery z lasky dopusta uz 20 rokov.:)
Precitaj si prispevok este raz.

betina

Je to zaujímavé...Všetci píšete o nevere ako...Ale nezymýšlali ste sa nad tým prečo sa človek dopustí nevere?Myslím si že asi preto že človek niečim v živote nie je spokojný...Určite svojou neverou ubližuješ svojej manželke a asi Ťa ešte ľúbi alebo nemá na výber že ti to toleruje.Mal by si si zvážiť čo je pre Teba dôležité!raz aby si nebol prekvapený keď ti to vráti.Ak sa dopustíš nevere z lásky tak to je iné...

sestra zuzka

nevera je velmi casty problem v manzelskom aj mimomanzelskom zivote.kazdy to uz mal aspon vo svojich snoch ako ma sex s inym partnerom casto aj s tym koho vobec nepozname, je to v nasom podvedomi, zeny hladaju v nevere istotu alebo lasku a nehu co v manzelstve nenachadzaju a preco podvadzaju muzi? asi preto ze chcu stale nieco skusat, experimentovat.
ale radim radsej to neskusajte, no tak sa da najst aj vasa zivotna laska