Muzi a kramy ;-)

Príspevok v téme: Muzi a kramy ;-)
liliatko

Otazocka do plena...
Mam dost velke gyn problemy a moj partner je uzasny.. Stale sa sa snazi byt vtedy pri mne, "obskakuje ma", pivo s kamosmi vymeni za spolocnost ufnukanej drahej. S usmevom mi trvdi, ze to spravi kazdy chlap .Ja sa chcem len spytat... je to ozaj pravda, ze nam to takto ulahcujete, ale mam byt ozaj vdacna za toho svojho?

suns

palculienka, liliatko s tym pivom to myslela normalne, ved ktory chlap si nezajde s kamosmi, myslela to ironicky a bol to ako vtip - pre tvoju info..tak ju nezhadzuj ze ma nejakeho ozrana doma! tvoj prispevok mi vyznel zvlastne. Kazda z nas mame uzasneho priatela, ktory sa stara, len kazdy jeden sa mozno troska odlisuje!!!

palculienkaa

sandy21 vracala som dokopy raz za 6 rokov, co sme spolu, ale nebolo to z jedla...Priserne sa mi tocila hlava, z toho mi bolo zle, skoro som odpadavala pri tom, ani na zachod som nemohla zajst. Tym som chcela len vlastne povedat, ze je normalne, ked sa jeden o druheho stara. Aspon u nas to takto je.

bobika 1

babenky nazyvajte kramy menzesom ved to dehonestujete seba...to je to iste ako keby ste svoju šušku volali p..a.

palculienkaa

Tiez si tu temu mohla nazvat inak...Ja sa necitim, ze mam \"kramy\" alebo iny hnusny druh toxickeho odpadu. Nikdy som to takto hnusne nevolala. Mam menzes, navyse velmi preavidelny, z coho sa tesim, lebo pride vhod, ked budeme chciet dieta. Neznasam zeny, co najprv nariekaju, ze maju \"kramy\", potom sa kazdy mesiac modlia, aby tie \"kramy\" vobec dostali a potom neskor sa zase modlia, aby tie \"kramy\" nedostali a ottehotneli...Menstruaciu za gynekologicky problem nepovazujem. A k teme- nuz moj manzel nepije alkohol akehokolvek druhu a nevysedava s kamaratmi, ja som unho na prvom mieste ci mam alebo nemam menzes, takze neviem, ake to je, ked sa partner nestara:) Ked ma boli brucho ci zvraciam ci hocico ine, drzi mi pritom vlasy a objima ma, nosi termofor a podobne...povazuje to za uplnu samozrejmost. Zelam to kazdej.

kellysa

Moj si naopak tie moje dni priam uziva, mysli si, ze vtedy som este viac sexy. Prave tym, ze som vtedy zranitelnejsia a on ma potrebu sa o mna starat. Nastastie tiez nemam nejak velmi problematicke mesiaciky, hoci prve dni ma brucho dost boli. Paradoxne mam prave vtedy najvacsie libido, takze aj s priatelom obcas chodime na "cervenu" :))) a je to fajn.