Zoznamenie cez net

dasenka

ahojte, som rozvedena a poriadne otrasena..asi po roku od rozvodu som skusila pokec a zacala som si pisat s jednym muzom, zistovali sme ze si velmi rozumieme a asi po pol roku sme sa stretli, chemia tam bola ale nic sme spolu nemali a pisali sme si dalej az na to ze som sa pekne donho zalubila... Asi po 3/4 roku sme sa zacali intenzivnejsie stretavat, menil pracu a prisiel pracovat nedaleko odomna tak sme sa takmer denne stretavali, bol rozvedeny s jednym dietatom ktore maval na vikendy a zil u rodicov..Inteligentny uzasny pozorny fesak...a ja zalubena, cela som ziarila az sme sa asi po 10 mesiacoch znamosti nejak zamotali pri bozkoch atak bolo to krasne. Bol to piatok a v pondelok siel na sluzobnu cestu do zahranicia a poobede som mala telefon a hadajte kto mi volal. Jeho MANZELKA ktora pred necelym mesiacom porodila druhe dieta....Takze moj svet sa opat zrutil... Klamal ma vo vsetkom s usmevom na tvari...Tak mile damy a pani opatrne s netom - je to skvely spolocnik ale mozte trpko spadnut na zem ako ja. Vela stastia

sandy21

ahojte, ja som sa stretla s vela chalanmi cez net, ale nikdy z toho nebolo nic vazne a raz kratka romanca. ale ziskala som tak vela kamosov, s ktorymi som v kontakte doteraz. musim povedat, ze z velkej vacsiny islo o normalnych chalanov, ziadnych uchylakov z netu, ale cez net NEFUNGUJE PRIRODZENY VYBER, to znamena, ze je velmi nepravdepodobne, ze sa vam bude fyzicky pacit muz, ktoreho ste spoznali virtualne. skratka feromony cez net nepocitite.

lenka 19

ahojte, pred dvoma rokmi som sa tiez zoznamila s jednym chalanom na azete..bol mladsi ale zdalo sa mi ze sa pozname celu vecnost.. po troch mesiacoch to ukoncil..ranilo ma to najviac na svete a nedokazala som bez neho zit! rok a pol som bola sama a teraz mam priatela.. tiez sme sa zoznamili na nete, pisali sme si, volavali a mam pocit ze po 10 mesiacoch co spolu chodime je to neuveritelne, ako sa to vsetko zacalo.. obavam sa vsak ze to tiez bude take ako v prvom pripade aj ked tento je oproti tomu prvemu ako nebo a zem. Na srdiecku mam stale velku nezahojenu jazvu a druhy krat by som to asi neprezila.. ono sa to vsetko zda byt krasne, ale niektorym ludom skratka ide len o zabavku.. dufam ze nam dvom to vide (:

sewie

costym,nechce sa mi citat vsetky prispevky,takze je mozne ze uz cosi taketo tu odoznelo...ale hlavne je od toho moc necakat...ja ked som sa zoznamovala cez net-tak s niektorymi som sa stihla pohadat uz pocas pisania,boli to chmulovia,prilis zufaly(ver ze take dokazu byt aj baby)bohuzial je pravda,ze vela ludi vidi net ako poslednu moznost a tak je tam kopec uz dost zdeptanych osob zufalo baziacich po pozronosti-alebo existuje dost dobry dovod preco este nikoho nemaju...ale nakoniec som sa odhodlala stretnut s dvomi(postupne)ten jeden mal uz vtedy dievca,tak islo len o priatelske stretnutie-a vtedy som strasne lutovala ze som nas netovy vztah nerozvijala uz skor-fakt bol pre mna takmer dokonaly a toho druheho sa este stale pokusam uvarit-ale teraz ma diplomovku,alebo sa len vyhovara lebo som mu nebola sympaticka ja...:(eh

petulika

so svojim poslednym priatelom som sa zoznámila cez azet..resp.on mi napisal a tak sme si pisali asi dva tyzdne, stale sme mali o com..ale sme sa zhodli,ze to bude lepsie z oci do oci.. fotky sme tam mali obaja..ale aj tak sa mi moc fyzicky nepacil, len ta komunikacia s nim bola ina ako s inymi. a potom sa mi zacal pacit viac a viac. bol viac ako moje ocakavania. len skoda, že nám to nevyšlo..čo rýchlo začne,tak skoro aj skonči. Kamaratka prednedavnom tiez ukončila vzťah,ktory zacal pisanim cez net.. tiez to bol isty pripad ako u nas, rychlo sa do toho hrnuli a tak isto to aj skončilo:((

xyz

a hlavne sa nestretavajte bez fotky,je to najvacsia chyba a pisem to z vlastnej skusenosti,este teraz,ked si na tom spomenem,mi beha mraz po chrbte,no hruza

hrzonaa

minule som praxovala na psychiatrii a mali tam dvoch pacientov ktory sa zoznamovali cez net- resp. pokec s babami a oblbovali ich, robili sme im anamnezu a pytali sa na vsetko- radim vam nelezte tam- lebo sa namotate na nejakého ,,zlatuckeho,,blazonka(:nehovorim ze vsetci su zly ale nikto nechce mat tu smolu hold.

usiko

ano, zoznamila som sa s nim pred dva a pol rokom, pisali sme si dva dni, volali tyzden a stretli......sadli sme si ako rit na serbel a ideme sa brat v juni.....som stastna....

honzik

Kamos sa takto isiel zoznamit,pisali si par tyzdnov maili,vykreslila sa mu v najlepsom svetle a na rande prisla "uplne ina baba" vyzorom aj charakterom haha. Neviem co tym sledovala lebo bolo jasne ze ju hned odpali minimalne za klamstvo naco marnila cas a vydavala sa za niekoho ineho toto nepochopim.