ohnuty

majo123

No tak podla mna na zakrivenie vplyva aj to, ako ho mate ulozeneho v boxerkach alebo co nosite. Moj je rovny, aj ked ho v boxerkach nosim vpravo, mam 17 rokov. Lenze zhruba pred rokom som sa rozpraval na podobnu temu s mojim 12-rocnym bratom, povedal mi, ze ho ma ohnuty nadol. Rozpravali sme sa o tom rano ked sme sa zobudili. Potom ked som vstal a zacal som sa prezliekat, tak videl, ze som si ho dal do boxeriek doprava a sa ma spytal, preco som si ho dal doprava a nie dole ako on, tak som mu jednoducho povedal, ze mi to tak vyhovuje a ze ked ho mam dole, tak ma to tlaci. Jeho dalsia otazka bola, ze ci prave to ze ho ma nadol nemoze mat za nasledok to, ze ho ma nadol ohnuty, tak som mu len zo srandy povedal, nech si ho dava do boxeriek tiez do prava alebo hore, ze mozno sa vyrovna. No on to vazne vyskusal, nedavno mi povedal, ze ho stale nosil vpravo, ze je vraj rovnejsi ako bol pred rokom, ked sme sa o tom rozpravali. Neviem ci to myslel vazne. Ale podla mna v jeho pripade ide len o pubertalne zmeny.

notka

priatel ma taky, a kedze som ani iny nazivo nikdy nevidela, a hlavne neskusila, tak porovnavat sice nemozem, ale nemenila by som ho, mne sa to praveze paci..ako bolo spominane super spojenie s G :D a ked z toho nemas nijake komplikacie, co myslim ze nie, tak to ziaden vacsi problem nie je..neries somarinky :)

danuska123

preboha posledne temy len o penise a tvare a banan a ohnutie a somariny, nerieste aky mate penis aj tak to nezmenite a podla mna to absolutne nevadi, kazdy penis je iny a ak vas priatelka miluje tak nie je ziadny problem !

podvodnik8

Aj ja mam zahnuty smerom nadol..ako vidím ma to omnoho viac ludí ako som si myslel...tiež by som to rád napravil aby sa vyrovnal ale asi to fakt nejde..pri sexe to nevadí a poloha zo zadu je super pretože sa tlačí na bod G