Lokalna anesteza pri vrtani - cena?

Príspevok v téme: Lokalna anesteza pri vrtani - cena?
tralala123

caka ma dost neprijemne vrtanie zuba a nasledne plombovanie, zub je chudak uz plombovany niekolkokrat, ale stale sa mi pod plombou tvori kaz :( napadlo ma, zeby nebolo od veci si pred vrtanim dat pichnut umrtvovaciu injekciu. kolko takyto spas stoji? lebo nemam ani len predstavu, vzdy mi zubarka vrtala bez injekcie, ale viem, ze tentokrat to bude urcite sakramentsky boliet :( ci to je dkaych 100-200sk, ale nebodaj tisicka?

erinnka

V Rakusku vam daju injekciu zadarmo....este som za nic neplatila u zubara pri takom ako je plomba a injekcia....zas a znova j to v Rakusku lacnejsie ako u nas a u nas zarabaju ludia rozhodne menej....

neva

posledné 2-3 roky si vždy vypýtam injekciu pred vŕtaním. Nikdy som sa nespýtala na cenu, ale ja mám taký pocit, že s injekciou, alebo bez, je cena rovnako vysoká.

jednoočko

ono je to rozne...moja kamoska plati 20 korun, a dava si ju vzdy ked die ku zubarke, mne zatial vrtala bez, ale naposledy som sa odhodlala aj ja ze si dam, hoci mam strach z ihiel, a ked mi povedala cenu tak som bola zhrozena, pytala odomna 12 eur za nu..... je pravda ze je sukromnicka, ale aj tak je to velky rozdiel....ale tak radsej si zaplatim ako trpiet tu bolest, ja mam strasne citlive zuby, cize mna boli kazdy dotyk pomaly....