Zastavena nadcha, strasna bolest dutin

Príspevok v téme: Zastavena nadcha, strasna bolest dutin
monica

Dobry den. Posledne dni ma trapi strasna bolest cela, mala som trosku nadchu, potom sa mi zastavila,boli ma hrdlo, mam vysoke teploty.. Dnes som bola u lekara, dal mi antibiotika Rovamicin. A k tomu tabletky Clarinase a kvapky do nosa PAMICON. Zostala som trosku zmatena lebo Clarinase mi pred tym daval ked som mala nadchu na jej zastavenie..A zmiernuje ju.To je napisane aj v pribalovom letaku. Preco mi to predpisal aj teraz ked ju mam naopak zastavenu? :O Neviete mi niekto poradit ci to teda ucinkuje aj nato, alebo to radsej nemam brat..? A tie kvapky? Myslela som ,ze to posobi proti nadche..A ja ju chcem spustit.. Ta bolest sa niekedy neda vydrzat, hlavne prava strana cela. Na prerazanie dutin naozaj nechcem ist, pocula som o tom zle veci. A hlavne to strasne boli a potom sa to zevraj casto vracia. Vie mi niekto poradit ako ju spustit? Naparovat mi neodporucil.. Dakujem pekne.

soffa

najlepsie je nahrievat soluxom,to velmi pomaha.a babsky recept je dat uvarene zemiaky do platnenej vreckovky a dat na celo.zevraj to vytaha zapal

ch

ten clarinase mas na odpuchnutie sliznice.. ja som zapal dutin absolvoval 2krat-t.j. 6 prepichnuti..vobec to neboli..citis to, ale je to skor neprijemne. Nahrievaj sa soluxom ak mas moznost

[zruseny12]

monica,toto trapi aj mna,momentalne tiez mam zastavenu nadchu a ja na to pouzivam SP-enzym....na odhlienenie...
mna tento problem uz trapi dlhe roky...a jedine,co mi pomoze je ten SP-ENZYM...on ti nadchu nespusti,ale ti pomoze pri odhlieneni celeho tela,aspon mne...tak za 3-4 dni je mi velmi dobre po brati SP-enzymu....tiez mi nepomahaju ziadne kvapky,ziadne naparovanie nic,/dokonca mame aj pracku vzduchu,ani ta nepomaha/ani prechadzka vonku,neviem preco sa mi to stava,ale predtym som mala normalny priebeh nadchy...
a na hrdlo mne pomaha STOPANGIN na kloktanie...tiez staci 3-4dni kloktat a je to ok...

43

monika ,mne poradil lekar suche teplo.ak mas solux,tak nahrievat sa soluxom ak nie,tak na plech vysypat sol kuchynsku,dat zohriat do truby/ zapnut trubu a ked je tepla ju vypnes,das tam plech so solou a nechas vyhriat/potom ju das na uterak aleboiny latku,zmotas a taky obklad sidas na celo a dutiny,pokial to bude teple.vynikajuce ucinky.hlava aj dutinyma prestali do druheho dna boliet a nadcha sa mi pustila.mala som uplne hnisavy vytok z nosa.uz som sa bala ze naozaj len to prerazani epomoze.a nakoniec som mala po 5 dnoch po probelme.