Kto otehotnel po prerusovanej sulozi?

Príspevok v téme: Kto otehotnel po prerusovanej sulozi?
dejdaran

nepytam sa preto,ze by som take nieco praktikoval a tak,proste ma len zaujima, ci niekto po prerusovanej sulozi fakt otehotnel..ziadne domnienky typu:kvapky lasky a bla bla,to setko sa tu pisalo asi tristo krat,len ma zaujima ci s tym ma fakt niekto naozaj skusenost...a nemyslim tym,ze dakomu to nejak asi ku koncu "uslo" a partnerka ostala tehotna..ale ma zaujima ci pri normalnej prerusovanej sulozi fakt niekto otehotnel...dakujem

tutururu

ech fakt otehotnela??fuu tak to pocujem ako prvy krat,ze tak dakto otehotnel..prerusovana suloz,pri ktorej sa partner do teba urobi,nie je prerusovana suloz..to vam uz nikto nepovie,ked sa stane nehoda,ze ho nestihol vytiahnut..noo fakt neviem

leiluska6

Moja krsna otehotnela a vysli im dvojicky....ked mas plodne dni mozes otehotniet pri prerusovanej sulozi velmi lahko....a ryta odkaz pre teba...ti co sa velmi snazia o babetko im to nevychadza prave preto...netreba sa tolko snazit a co ma prist pride...hovorim z vlastnej skusenosti a niesom ani moc premudrela...zial len skusenejsia nez ty :)))

ryta

nooo akoze toto by aj mna velmi velmi zaujimalo..bo obcas mi pridu seci strasne premudreni co tu pisu o kadejakych kvapkach neviem coho,ano-obsahuju spermie,lenze kym zena otehotnie tak tomu treba aj urcity proces,kolko ludi sa snazi o babatko a dlho dlho nic,to nie je len tak lusknut prstom,ze ho tam vlozi a ide to same...fakt by ma VELMI zaujimalo,ci tu niekto s tym ma skusenost