fotky

Príspevok v téme: fotky
kolorka

mám prišernú fóbiu z fotografovania. ak vidím fotoaparát, tak sa hneď skrývam. vyzerám na nich príšerne.
otrasne. a moje okolie mi robí naschváli a fotia ma. a ja sa hrozne hnevám a oni ma fotia oto viac. nechápu moju fóbiu.
a každý hovorí daj mi svoju fotku. rodčia, lebo vraj nemajú ani jednu moju zo súčasnosti, kamaráti, a aj do mobilu ku kontaktom..../ viem, že by som s tým mala ísť asi k psychiatrovi/.
tak vás chcem poprosiť o nejakú stránku, kde si stiahnem program na úpravu a retušovanie fotiek. aspoň sa urobiť o trošku krajšia. ďakujem za odpovede. PS: a mám 28 rokov a trpím týmto odmalička.

kolorka.

a ešte ak poznáte takéto super stránky, napíšte mi ich.
cez tieto sviatky mi je smutno, ani neviem prečo, a takéto niečo aspoň človeka rozveselí. ďakujem

kolorka.

chcem sa podeliť o super stránku. ja som sa toľko nasmiala. www.photofunia.com
ak máte v pamati počítača fotky, tak si ich len dosadíte a je to, jednoduché a strašne smiešne. odpíšte, či sa vám to páčilo.

nafotkachvyzeramhrozne

ja na tych fotkach vyzeram zle preto lebo vzdy sa zlaknem blesku a mam privrete oci,ked sa fotim bez blesku fotka je celkom ok neviete mi poradit?

sunie

a tu mate este ten photoshop:
www.stiahni-to.sk
pri kazdom programe je uvedene ci je to shareware (tj.program mozes pouzivat len nejaku obmedzenu dobu akoby na "skusku") a freeware (tj striahnes a pouzivas stale).

sunie

Picasa je program na upravu fotiek :)
okrem toho najdes na tych linkoch co som uviedla aj ine programy na upravu fotiek. uz sama uvidis ktory ti bude najviac vyhovovat.