vnutromaternicove teliesko z medi

Plysiak

a pre ewitkaaa.. Pri HAK je to uplne individualne, niekomu to nerobi vobec nic, sluzi iba ako antikoncepcia a niekomu to narusa aj telo ale to by kazda mala skusit ci ano ci nie, a vysledky konzultovat s gynekologickou

Plysiak

teliesko si nedavaj.. videl som nechutnu foto ako sa narodilo dieta a malo ho prilepene na licku... ak nechces hormonalne, jedine vychodisko je kondom.. ako chalan mozem povedat ze sex s kondomom a bez sa neda porovnat, ale nie je to az take hrozne.. a vzdy sa daju robit kompromisy... rok s rok bez.. alebo ak nechcete deti tak nech si da podviazat semenniky a odobrat spermie je to nezvratne a stoji to okolo 7-12 tisic (teda este v SK :D:D:D)

ewitkaaa

porovnavat kondom s tabletkami je trochu odveci.Jemu kon´dom neurobi nic ale HAK je uplne nieco ine,zasahuje to do organizmu. A vies co moja? JA by som mu povedala a trvala na tom nech pouziva kondom a co? Ked ta lubi urobi to. Neznasam vyhovorky chlapske na kondomy,jasne ze aj zene je to lepsie bez nich ale ked sa inak neda tak sa neda.

dilema:///

Chodievam pravidelne ku Dr. a pravidelne si budem robit aj tehotensky test, v predoslom vztahu som mala vzdy ochranu. Jeho spravanie ku mne nasvedcuje tomu ze ma fakt lubi tak preto mu verim ze kondom je pre neho problem. Mam 20 a som zodpovedna, inac by som nedavala otazky na fora o zdravi a do antikonc.poradni, len neviem ako tomu naucit aj jeho ked ma cely zivot len dobre skusenosti bez ochrany:/ Jedine tak ze mu tom proste nasadim a sposobim mu orgazmus pri sexe aj snim ale je mi blbe mu ho davat ked stym nesuhlasi, on ma tiez nepresviedca brat tbl ked vie ze mi je z nich blbo tak preto:)Moje telo take nieco ako orgazmus vobec zazije ked mam vedomie ze som v rukach nahody? Chcela by som s nim uzatvorit rozumny kompromis vyhodny pre obe strany:)

treska

Kolko ma rokov? nepoznam nadrzaneho chlapa, ktory by sa nespravil s kondomom, to su taraniny, ktore chlapi hovoria preto, aby si ho nemuseli dat...

treska

Hm, to je dobre, ze sex ti chuti, to asi kazdemu...A napadlo ta spytat sa ho na pohlavne choroby? Ked so ziadnou nepouzil ochranu? Dufam,ze chodis na pap testy. Riskovat vsak dobre nie je, vies si predstavit, ze by si ostala tehotna?

dilema:///

treska: partner kondomy odmieta ze sa vraj nevie vobec spravit a ze v predoslych vztahoch mal vzdy prerusovany sex a nikdy sa nic nestalo, nikdy sa nechranili... so mnou tak funguje uz XYZ mesiac atiez sa nic nestalo nastastie. So mnou kondom vsak ani nikdy neskusal a ja neviem ako ho mam presvedcit ked pravdupovediac aj mne je to prijemnejsie bez toho tak mozbno sa to oplati riskovat aj mne? (v predoslom vztahu som ho pouzivala a teraz viem ze lepsie je to bez toho). Sexualne zijem uz 3ti rok a sex mam len z lasky a mam velke xute na sex a skusame nove veci tak mi je podozrive ze ziaden orgazmus nemavam. Inac moj partner nema chybu a sex ma velmi bavi aj bez orgazmu:) tak mozno preto mam to svedomie to stale riskovat?

treska

To ma mrzi, ze ti hak nesadla, ja nie som za hormonalne tabletky, ale pre mlade devy su asi najvhodnejsie (casty sex a nevydate), pravda, ked nerobia zle. Vies, ja som sa v tvojom veku tak bala tehotenstva, ze sme prve mesiace aj kombinovali kondom a hak. Naozaj by som ti odporucala kondom, prerusovanu velmi nie (spolahlivost sa zvysuje, ked sa to robi pocas neplodnych dni) a z toho orgazmu si nic nerob, raz ti pride, so sexom si zacala velmi mlada, chvilku ti potrva, kym zazijes aj vaginalny orgazmus, hlavne si vaz samu seba a davaj na seba pozor. To teliesko si prosim nedavaj, nerodila si, zeny pri tom castokrat otehotneju, vrastie to do maternice a podobne. Nad takymito vecami rozmyslaj az ked sa vydas (nehovorim, ze priatel nestoji za to, aby si kvoli nemu podstupovala obete, ale pochopis ma, ked budes mat o par rockov viac, uvidis.). Zatial by som bola za tie kondomy, moj prvy odmietal kondomy a prave preto som sa s nim nikdy nevyspala, zdalo sa mi to sebecke.

dilema:///

treska: Takze ani po 3rokoch sex. ziaden vaginalny orgazmus a tbl ktore mi len skodili a dlho som sa z nich spametavala.

dilema:///

RE:treska: praveye som brala 4druhy HAK a moje telo yareagovalo yle, uy ich brat ani nemozem a orgazmus ziaden ani ked som ich brala, pareveye mam vzssie libido bez nich.Prave preto uvazujem o teliesku ze HAK mi vskuse velmi skodila:///Kvoli PCO mam nepravidelnz/dokonca ziadny menzes takze pocitanie plodnych dni neprichadza do uvahy. MAli sme asi 2 mesiace sex bez ochrany a nastastie nic ale stale sa to tak neda a HAK mi nesadla. Kondomy odmieta partner no asi budeme musiet pouzivat kondomy.